NOSHA
Ну що, поїхали?
Вантажники
-+
Пасажири
-+
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 557 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Автопарк
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

ЗАМОВИТИ

до 20 т (до 86 м.куб)

ЗАМОВИТИ
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр

Компанія з вантажоперевезень в Сумах

Навіть звичайна людина час від часу стикається з необхідністю щось кудись перевезти. А що вже говорити в численних фірмах та компаніях, що з'явилися в нашій країні в останні три десятки років. Раніше навіть доставка холодильника з магазину була проблемою. А здійснення квартирного переїзду ставало справжнім «головним болем». Треба було шукати транспорт, домовлятися з вантажниками, за якими потрібен був постійний нагляд.

З появою транспортних компаній, основним видом діяльності яких є вантажоперевезення, все кардинально змінилося. Просто вибирати треба надійного перевізника, а не довірятися першому зустрічному. Для цього був створений сайт вантажоперевезень з великою кількістю пропозицій. І все ж фірм, яким можна довіряти, не так вже й багато. Однією з надійних компаній, що працюють по всій Україні, є логістична компанія з вантажоперевезень NOSHA. Сьогодні вона добралась і до Сумської області.

NOSHA — інноваційна транспортна компанія в Сумах

Відмітна особливість цієї фірми полягає в наявності величезного власного автопарку з транспортними засобами різної вантажопідйомності, вантажно-розвантажувальної техніки, кваліфікованого персоналу, професійних відповідальних водіїв та вантажників.

При отриманні замовлення на вантажоперевезення будь-якої складності не доведеться орендувати якусь техніку у інших компаній, шукати на стороні вантажників або такелажників. Досить все прорахувати та виконати замовлення самотужки.

Вантажоперевезення будь-якого формату та складності від 50 кг до 20 тонн

Один хоче перевезти газову плиту на дачу, іншому необхідний транспорт та робоча сила для переїзду в нову квартиру, третій затіяв ремонт та потребує у доставці будівельних матеріалів — NOSHA виконає всі замовлення якісно, недорого та в строк. У нас також можна замовити за привабливою вартістю транспортування будь-якого промислового обладнання. Ми також здійснюємо:

  • перевезення сейфів, банкоматів, габаритних музичних інструментів;
  • переїзд офісів, складів, магазинів;
  • рефрижераторні перевезення та багато іншого.

Компанія доставить за вказаною адресою будь-який вантаж, вага якого не перевищує 20т. При цьому максимально враховуватимуться всі побажання клієнта.

Комплексний підхід: розбирання та монтаж, пакування, завантаження, вантажники, перевезення

Справжньою «родзинкою» компанії NOSHA є надання послуг «під ключ». Це означає мінімальну участь замовника у всіх процесах, пов'язаних з підготовкою та здійсненням транспортування будь-якого вантажу. Фактично, його обов'язок — це дати інформацію щодо майбутнього фронту робіт та термінів її виконання. Все інше — турбота співробітників компанії, включаючи:

  • добірку ТЗ;
  • розбирання (меблів, наприклад);
  • пакування;
  • завантаження/розвантаження;
  • фіксацію вантажу і т.д.

Ціна кожної послуги та загальна її вартість озвучується перед початком робіт. Ніяких додаткових оплат проводити не доведеться.