ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Компанія з вантажоперевезень у Харкові

У житті кожного з нас хоча б раз поставало питання про переїзд. Це дуже кропітке та виснажливе заняття. Важливо не тільки скласти речі, але й забезпечити їх збереження, перевезти все в потрібний термін, провести дбайливе розвантаження. Як швидко організувати перевезення та не впустити нічого з уваги? Скористайтеся послугою професіоналів, оформіть замовлення на сайті вантажоперевезень NOSHA — нехай у вас стане на одну проблему меньше!

Переїзд з компанією з вантажоперевезень NOSHA — швидко, надійно та недорого

Транспортна компанія NOSHA пропонує вам найкраще рішення для переїзду за доступною ціною. У нашому арсеналі є автомобілі для вантажоперевезень будь-якої складності (від 50 кг до 20 тонн). Весь транспорт оснащений спеціальними ременями для фіксації вантажу. Досвідчені й уважні вантажники допоможуть все підготувати, виконають роботи якісно та в строк. У нас ви можете замовити переїзд будь-якого формату:

 • офісний;
 • квартирний;
 • перевезення акваріумів;
 • переїзд магазину;
 • доставка великогабаритних вантажів;
 • перевезення меблів, побутової техніки і не тільки.

Скористатися послугами транспортної компанії можна як в Харкові, так і в Харківській області. На нашому сайті з вантажоперевезень ви можете розрахувати вартість послуг і, заповнивши просту форму, відразу замовити автомобіль.

Ми пропонуємо комплексний підхід

Якісне транспортування вимагає комплексного підходу. Ми готові виконати переїзд будь-якої складності «під ключ». Дана послуга включає в себе:

 1. Розбирання меблів та пакування речей / техніки;
 2. Послуги вантажників;
 3. Розвантаження та розпакування речей.

У вартість закладається поверх, на який необхідно доставити речі та кілометраж.

Вантажоперевезення «під ключ» користуються великим попитом в Харкові. Завдяки комплексному підходу та роботі професіоналів, ми зводимо до мінімуму участь замовника в цьому процесі. В результаті ви отримуєте:

 • безпеку транспортування вашого майна;
 • економію часу та сил, так як усіма етапами переїзду займаються фахівці;
 • доставку речей в зазначені терміни, за заздалегідь спланованим та узгодженим з вами графіком.

Послуга перевезення вантажу «під ключ» — оптимальне рішення для переїзду без великих витрат коштів та часу. Ми гарантуємо надійність та прозорість роботи фахівців нашої логістичної компанії. Замовити транспортування речей можна прямо на сайті з вантажоперевезень NOSHA або зв’язавшись з менеджером за вказаним номером телефону.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.