Перевезення контейнерів в Дніпрі

Перевозка контейнеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Контейнерні перевезення – універсальний спосіб транспортування вантажу по морю, повітрю та суші. За останні роки збільшився відсоток вантажоперевезень, які виконуються за допомогою автомобільного транспорту. Однак перевезення контейнерів на автомобілях має безліч нюансів та вимагає суворого дотримання вимог законодавства. З цієї причини організацію вантажоперевезення краще довіряти професіоналам. Транспортна компанія NOSHA володіє необхідними технічними та людськими ресурсами, які дозволять недорого перевезти вантаж з точки A в точку B.

Особливості організації перевезення контейнерів

Контейнерні перевезення стали популярними за рахунок своєї універсальності, безпеки та економічності. Вже в пункті відправки вантаж поміщається в контейнер, який опечатується та не відкривається до кінцевого пункту доставки. При цьому в одному контейнері можна перевозити різні вантажі, що дозволяє знизити транспортні витрати.

Для організації перевезення контейнера автотранспортом майстри компанії NOSHA використовують спеціалізований транспорт та обладнання. Вони також:

  • оцінюють масштаб та складність транспортування,
  • підбирають транспорт підходящої вантажопідйомності,
  • розробляють план транспортування та розраховують терміни його здійснення,
  • проводять вантажно-розвантажувальні роботи,
  • супроводжують вантаж до пункту призначення.

Крім цього, майстри організують квартирні, офісні та складські переїзди. Вони також здійснюються за допомогою спеціалізованого транспорту та транспортного обладнання. Для переїзду майстри використовують пакування, яке допомагає захистити вантаж в дорозі.

Вигідне співробітництво з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA організовує переїзди та вантажоперевезення під ключ. Для цього ми оперуємо транспортними засобами різної вантажопідйомності та відповідною матеріально-технічною базою. Наша команда складається з досвідчених водіїв, які добре володіють карткою Дніпра та Дніпропетровської області, і вантажників, що відповідають за пакування та вантажно-розвантажувальні роботи.

Довіряючи нам організацію перевезення контейнерів, можете розраховувати на:

  • широкий перелік послуг,
  • індивідуальний підхід,
  • дотримання техніки безпеки,
  • оптимальний графік та маршрут доставки,
  • доступні ціни.

Щоб замовити перевезення контейнерів або дізнатися вартість комплексного обслуговування, зателефонуйте за вказаним номером, заповніть онлайн-заявку або напишіть оператору онлайн-чату.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.