Перевезення меблевих предметів в Дніпрі

Перевозка мебели

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення м’яких меблів – одне з найскладніших логістичних завдань. Це пов’язано з тим, що їх неможливо розібрати, щоб перевезти частинами, а при їх завантаженні не завжди вдається обійтися підручними засобами. Щоб зберегти функціональність та зовнішній вигляд дивана та інших м’яких меблів, їх перевезенням повинні займатися професійні вантажники. Найняти їх можна в транспортній компанії NOSHA. Ми готові недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Як відбувається перевезення меблів

Після прийому заявки на перевезення меблів майстри виїжджають на об’єкт, щоб оцінити складність вантажоперевезення та зрозуміти, який пакувальний матеріал знадобиться для переїзду. По можливості вони намагаються розібрати диван, ліжко або інші великогабаритні меблі, щоб їх було простіше доставити в пункт призначення. Якщо меблі не розбирається, майстри займаються пакуванням, щоб жодна їх деталь при доставці не була пошкоджена. Таким чином, все вантажоперевезення ділиться на наступні етапи:

 1. Оцінка вантажу та складання кошторису.
 2. Вибір пакувального матеріалу.
 3. Пакування та підготовка вантажу до переїзду.
 4. Завантажувальні роботи.
 5. Транспортний супровід.
 6. Розвантаження та розстановка меблів на місці.

Якщо диван та ліжко не можна спустити вниз вручну, використовується спеціальне такелажне обладнання. З його ж допомогою вони піднімаються на потрібний поверх. В кінцевому пункті майстри збирають розібраний гарнітур, вивозять використане пакування та сміття.

За таким же алгоритмом проводиться доставка особистих речей, побутової та офісної техніки, банкоматів, промислового та іншого обладнання. Їх вантажоперевезенням також займається компанія NOSHA.

Комфортні вантажоперевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією вантажоперевезень під ключ. Команда досвідчених вантажників та сучасна матеріально-технічна база дозволяє перевозити вантажі будь-якої маси та конфігурації. Зокрема, для транспортування меблів використовується новітнє такелажне обладнання та автомобілі підходящої вантажопідйомності.

Довіривши організацію вантажоперевезення компанії NOSHA, можете розраховувати на:

 • широкий перелік послуг,
 • індивідуальний підхід,
 • сучасне оснащення,
 • акуратність та старанність,
 • доступні ціни.

Щоб замовити перевезення дивана, заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте за вказаним номером. Консультанти допоможуть зорієнтуватися в послугах та розрахують вартість обслуговування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.