Перевезення обладнання в Дніпрі та області

Перевозка оборудования

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення промислового обладнання – одне з найбільш складних завдань, з якими стикаються транспортні компанії. У кожного підприємства різні виробничі лінії, які включають в себе пристрої різної ваги та конфігурації. При переїзді це вимагає залучення спеціального транспорту, досвідчених вантажників та транспортного спорядження. Надати все це готова компанія NOSHA. Ми володіємо необхідною матеріально-технічною базою, за допомогою якої можна недорого організувати вантажоперевезення будь-якої складності.

Як ми працюємо

Транспортування промислового обладнання – процедура, яка проводиться при суворому дотриманні рекомендацій виробників. Саме спираючись на них, наші майстри розробляють план переїзду. Вони включають в нього наступні етапи:

 1. Виїзд на об’єкт, оцінка робіт та складання кошторису.
 2. Вибір транспортного засобу та пакувального матеріалу для переїзду.
 3. Розбір виробничої лінії.
 4. Пакування та підготовка обладнання до відправки.
 5. Спуск та  завантаження устаткування в транспорт.
 6. Фіксація вантажу.
 7. Транспортний супровід.
 8. Розвантажувальні роботи та підйом на поверх.
 9. Розстановка вантажу на місці.

Перед початком робіт майстри вирішують, чи можна перевезти устаткування в зібраному вигляді або його краще розібрати. У будь-якому випадку перед завантаженням кожен елемент виробничої лінії упаковується в картонні короби, пінопласт або повітряно-бульбашкову плівку. Це допомагає захистити його від пилу, вологи та механічних пошкоджень в дорозі. Щоб перевезення пройшло максимально гладко, розробляється маршрут доставки. Слідуючи йому, водіям вдається уникнути ділянок бездоріжжя та щільного транспортного потоку.

Організовані промислові перевезення з NOSHA

Транспортна компанія NOSHA займається організацією вантажоперевезень під ключ. Ми надаємо транспорт різної вантажопідйомності, спеціальне обладнання та кваліфіковану команду, що дозволяє перевозити будь-які вантажі по Дніпру та Дніпропетровській області. Вирішивши довірити нам організацію промислової перевезення, можете розраховувати на:

 • розробку детального плану доставки,
 • індивідуальний підхід,
 • досвід водіїв та вантажників,
 • широкий перелік послуг,
 • доступні ціни.

Щоб замовити вантажоперевезення, зателефонуйте за вказаним номером, заповніть форму у вкладці «Швидке замовлення» або напишіть в онлайн-чат. Оператор допоможе зорієнтуватися в послугах та розрахувати їх попередню вартість.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.