Послуги такелажників в Дніпрі та області

Такелажные работы

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Одним з найбільш складних етапів промислового переїзду та великогабаритних перевезень є такелажні роботи. Вони передбачають використання вантажопідйомних машин, які допомагають маніпулювати важкими конструкціями. Керувати роботами повинні досвідчені стропальщики та такелажники, що знають все про кожен етап проведення цієї складної операції. Найняти їх можна в компанії NOSHA. Ми допоможемо недорого організувати такелажні роботи на території Дніпра та Дніпропетровської області.

Складнощі такелажних робіт

Такелажними називають роботи, пов’язані з підйомом та транспортуванням габаритних конструкцій. Це можуть бути будівельні матеріали, контейнери, банкомати, промислові верстати та інше важковагове обладнання, перевезення якого зазвичай пов’язане з закупівлею, реалізацією або переїздом підприємства на віддалений об’єкт.

Організація вантажно-розвантажувальних робіт вимагає строгого дотримання нормативних вимог та техніки безпеки. Саме тому краще користуватися послугами професійних такелажників. У компанії NOSHA працюють фахівці, які знають тонкощі даного процесу. Перед початком спуску або підйому вантажу вони:

  • оцінюють вантаж по масі, обсягу та складності;
  • підбирають обладнання;
  • маркують вантаж;
  • контролюють вантажно-розвантажувальні роботи.

Перед тим як перевезти вантаж на далеку відстань майстри розробляють маршрут прямування. Це допомагає уникнути пробок та щільного транспортного потоку в процесі перевезення та зменшити терміни доставки.

Переваги для клієнтів компанії NOSHA

Компанія NOSHA організовує вантажоперевезення в Дніпрі та Дніпропетровській області під ключ. Крім того, ми пропонуємо послуги такелажників, готових провести підйом та транспортування великовагових конструкцій. Майстри проходять спеціальну підготовку та навчання, яке дозволяє їм справлятися з такелажем будь-якої складності.

Співпрацюючи з транспортною компанією NOSHA, можете розраховувати на:

  • широкий перелік послуг,
  • індивідуальний підхід,
  • надійність транспорту та обладнання,
  • оперативне обслуговування,
  • помірні ціни.

Щоб замовити проведення такелажних робіт в Дніпрі та Дніпропетровській області, зверніться до консультантів за вказаним номером. Вони розкажуть про умови співробітництва та розрахують вартість транспортування.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.