Вантажне таксі в Дніпрі та області

Грузовое такси

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У житті більшості людей часто виникає ситуація, коли потрібно перевезти вантаж з одного кінця міста в інший. Для цього доводиться наймати вантажників, шукати відповідний транспорт, спускати та піднімати вантаж. Вирішити кожне з цих завдань допоможе компанії NOSHA. У нас можна замовити вантажне таксі, яке доставить вантаж в будь-яку точку Дніпра або Дніпропетровської області.

Умови надання вантажного таксі

Вантажне таксі від компанії NOSHA – послуга, створена прискорити та полегшити процес переїзду або доставки вантажу. Вона передбачає замовлення автомобіля певної вантажопідйомності, за допомогою якої клієнт може недорого перевезти особисте майно з точки A в точку B. Ми надаємо напіввантажний транспорт та вантажні автомобілі великої тоннажності, якими керують професійні водії. З їх допомогою можна доставити в пункт призначення:

 • домашню та офісну техніку,
 • дрібну та велику побутову техніку,
 • друкувальне обладнання та принтери,
 • музичні інструменти,
 • сейфи та термінали,
 • м’які та корпусні меблі,
 • особисті речі і т.д.

Перед транспортуванням майстри уважно оглядають вантаж, щоб підібрати відповідний пакувальний матеріал. Щоб перевезення обійшлася не тільки дешево, але й безпечно, краще використовувати спеціалізоване пакування. Це допоможе уникнути псування майна під час перевезення вантажів.

Рух таксі з вантажем по Дніпру та Дніпропетровській області здійснюється по заздалегідь відпрацьованому маршруту. Це допомагає уникнути великих транспортних потоків, пробок і, як наслідок, доставити вантаж до пункту призначення в точно обумовлений термін. При необхідності фахівці підприємства NOSHA проводять весь комплекс вантажно-розвантажувальних робіт.

Вигідна пропозиція клієнтам NOSHA

Компанія NOSHA займається організацією вантажоперевезень по місту та області під ключ. Для цього ми надаємо авто, якими керують досвідчені водії, і команду кваліфікованих вантажників, яких можна найняти для переїзду.

Причини для замовлення вантажного таксі в компанії NOSHA:

 • великий вибір автомобілів різної вантажопідйомності,
 • висока кваліфікація водіїв,
 • відпрацьовані маршрути перевезень,
 • помірні ціни,
 • індивідуальний підхід.

Для замовлення вантажного або напіввантажного таксі на годину або інший термін, напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або натисніть на «Швидке замовлення». Консультант передзвонить, щоб розрахувати підсумкову вартість послуги та прийняти заявку.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.