Перевезення човнів та катерів в Харкові

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

У власників катера або човна як мінімум 2 рази на рік виникає необхідність перевезти свій водний транспорт — до водойми та назад до місця його зберігання. Здійснити це самостійно досить складно: необхідно мати спеціальне обладнання, знайти машину та людей, які проведуть завантажувальні та розвантажувальні роботи. У транспортної компанії NOSHA є недороге, комплексне рішення для переїзду такого формату. Ми зробимо все, щоб забезпечити своєчасну доставку вантажу та його збереження, при цьому мінімізуємо вашу участь в даному процесі.

Особливості перевезення катерів та човнів

Водний транспорт відноситься до великогабаритного, великовагового, дорогого вантажу. Для його транспортування використовується спеціальний причіп-платформа.

Для безпечного перевезення човнів та катерів потрібно дотримуватися таких вимог:

  1. Причіп повинен мати досить велику вагу та при цьому низький центр тяжіння, щоб вантаж не перекидався.
  2. Перед завантаженням важливо здійснити ретельне пакування човна та катера. Для цих цілей підійде чохол, термозбіжна плівка або тент з щільної непромокаючої тканини.
  3. Водний транспорт необхідно надійно закріпити на платформі за допомогою міцних ременів.
  4. Особливої ​​уваги й акуратності вимагає човновий мотор, так як він має дуже високу вартість. Крім пакування, важливо правильно встановити блок на платформі (у вертикальному положенні).
  5. Для завантаження на платформу човна або катера використовують кран-маніпулятор.
  6. Перевозити такий вантаж краще на невеликих швидкостях.

Переїзд такого формату вимагає професійного підходу. Фахівці компанії з вантажоперевезень NOSHA мають всі необхідні навички та знання для організації перевезення вашого водного транспорту.

Чому варто замовити транспортування човна або катера в транспортній компанії NOSHA

Якщо ви хочете, щоб перевезення плавзасобів пройшло без проблем, швидко та з мінімальними витратами, компанія NOSHA до ваших послуг.

Ми пропонуємо організувати вантажоперевезення по доступній ціні як в Харкові, так і в інших містах Харківської області. Завдяки нашим висококваліфікованим фахівця, ми можемо гарантувати збереження та оперативну доставку вашого майна.

У вас є можливість замовити транспортування «під ключ» або просто взяти в оренду необхідне обладнання.

Щоб оформити замовлення послуги, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нам за номером 557. Менеджер уточнить інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість перевезення катера та відповість на ваші запитання.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.