Великогабаритні вантажні перевезення в Харкові

Перевозка крупногабаритных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезення великогабаритного вантажу — одна з найскладніших у виконанні транспортних послуг.

До такого вантажу відноситься:

  • промислове обладнання;
  • будівельні конструкції;
  • важка спецтехніка;
  • будь-яка інша техніка, яка перевищує довжину 20 м, ширину 2,55 м і висоту 4 м.

Організувати транспортування великогабаритного вантажу під силу тільки професіоналам. Компанія з вантажоперевезень NOSHA готова взяти на себе таку відповідальність.

Особливості перевезення великогабаритних вантажів

Подібні вантажоперевезення можливі тільки після їх погодження зі службою дорожнього контролю. Транспортна компанія зобов’язана уважно вивчити характеристики обладнання, пов’язані з ним швидкісні обмеження та багато іншого.

Перевезти великогабаритну техніку не вийде без спеціального обладнання. Для цих цілей використовується транспорт з підвищеною вантажопідйомністю та напівпричепом з низькою рамою.

Ще однією важливою умовою для такого перевезення є надійна фіксація вантажу. Це необхідно для того, щоб можна було легко керувати вантажною машиною та при цьому не перешкоджати руху навколишнього транспорту.

Чому варто замовити перевезення великогабаритного вантажу в транспортній компанії NOSHA

Наша компанія спеціалізується на організації переїздів, вантажоперевезень будь-якої складності та в тому числі великогабаритного устаткування. Всі послуги надаються «під ключ». Основна перевага такого комплексного підходу полягає в тому, що наші фахівці повністю беруть на себе всі турботи. Важлива перевага для клієнтів — доступні ціни. Організація перевезення обладнання «під ключ» дозволяє мінімізувати кількість посередників та знизити підсумкову вартість доставки.

Як замовити послугу

Наші фахівці допоможуть недорого організувати транспортування великогабаритного вантажу в стислі терміни. Для цього необхідно оформити заявку на сайті або зателефонувати за номером 557. Щоб ми змогли підібрати транспорт для переїзду та розрахувати вартість, вкажіть наступну інформацію:

  • обсяг товару;
  • його вага;
  • адреса відправки та доставки;
  • терміновість замовлення;
  • додаткові побажання.

Якщо вам важко охарактеризувати товар, то ми направимо до вас оцінювача. Працюємо як по місту Харків, так і в Харківській області.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.