Перевезення човнів та катерів у Кривому Розі

Перевозка лодок и катеров

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Човнами та катерами володіють багато жителів Кривого Рогу та його околиць. І вони досить часто стикаються з проблемою транспортування судна по суші. Найчастіше перевезення необхідне при переправі водного транспорту на іншу, не з’єднану з попередньою, водойму або забрати катер з води на зимівлю. Відносна рідкість водних видів транспорту в порівнянні з іншими звужує число транспортних організацій, готових взятися за перевезення. Компанія «NOSHA» здійснює вантажоперевезення будь-якої складності, тому швидко, недорого, акуратно переправить катер замовника до вказаного місця.

Особливості перевезення судна

Для переїзду човна з одного місця на інше, організатору перевезення доведеться врахувати особливості цього виду транспорту. Судна, як правило, мають неправильну форму та велику довжину. Для їх транспортування перевізнику необхідний спеціально підготовлений транспорт та обладнання для завантаження катера у кузов.

Транспортна компанія «NOSHA» надає різні види вантажних машин, тому здатна за помірну ціну перевезти будь-який вантаж. Наші фахівці акуратно завантажать човен в авто, надійно зафіксувавши його в кузові.

Специфіка вантажу вимагає особливої ​​уваги до вибору маршруту. Водієві доводиться враховувати ширину дороги, наявність на дорозі мостів та їх висоту, зміщення кузова на поворотах. Такі тонкощі дозволять уберегти човен або катер від пошкодження в дорозі.

Наші послуги

Компанія «NOSHA» пропонує послугу транспортування судна «під ключ». З нами замовнику не доведеться шукати транспортний засіб для перевезення специфічного вантажу. Ми забезпечуємо клієнту:

  • подачу відповідної машини в обумовлений термін;
  • команду професійних вантажників для завантаження та вивантаження судна;
  • надійне закріплення човна в кузові, яке гарантуватиме його неушкодженість в поїздці;
  • пакування сидінь та інших елементів термоусадочною плівкою для запобігання забруднення;
  • оперативну доставку до призначеного місця;

Вартість переїзду човна залежить від його габаритів, дальності транспортування, витрат палива в дорозі. Замовити послугу можна за телефоном або через форму замовлення зворотнього дзвінка на сайті. Наш консультант зв’яжеться з вами для обговорення всіх питань, що цікавлять.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.