Перевезення мотоцикла у Кривому Розі

Перевозка мотоциклов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Власники мотоциклів у Кривому Розі не дуже часто стикаються з проблемою їх перевезення автомобілем. Найчастіше такі ситуації виникають при поломці байка в дорозі або переїзді господаря до іншого міста. Менш частими причинами транспортування скутера вантажним транспортом стають:

  • доставка з салону;
  • відправка на СТО;
  • перевезення в інший гараж в зимовий час та ін.

Незалежно від причини, щоб перевезти байк слід найняти професіоналів. Транспортна компанія «NOSHA» здійснює вантажні перевезення будь-якої складності, тому перевезення мотоцикла для нас не проблема.

Особливості транспортування мотоциклів

Для перевезення мотоцикла повинен використовуватися підготовлений транспорт, обладнаний міцної кріпильною системою. Транспортний засіб перевозиться у вертикальному положенні, щоб не пошкодити лакофарбове покриття, тому до надійності фіксації висуваються особливі вимоги. Кріпильні елементи повинні блокувати кермо, перешкоджаючи поворотам переднього колеса при транспортуванні.

При одночасному перевезенні двох мотоциклів вони потребують жорсткого пакування. Транспортування декількох байків одною вантажівкою знижує ціну перевезення кожного з них.

Перевезення мотоциклів в «NOSHA»

Наша транспортна компанія спеціалізується не тільки на перевезеннях, а й на евакуації транспортних засобів. При поломці мотоцикла ми в короткий термін надішлемо підготовлений мотоевакуатор з фахівцями, здатними впорається зі швидким, дбайливим завантаженням несправного байка.

Ми допоможемо з перегоном скутера в інше місто при переїзді, доставкою з митниці або з мотосалону, відвеземо несправний транспорт в ремонт. При замовленні вантажоперевезення «під ключ» бригада наших фахівців самостійно впорається з усіма етапами транспортування, а клієнту достатньо назвати де, коли слід забрати транспортний засіб та куди відвезти.

Замовити перевезення байка можна, зателефонувавши по телефону або відправивши електронну заявку через форму зворотнього зв’язку. Фахівці «NOSHA»:

  • обговорять з вами деталі виконання замовлення;
  • розрахують вартість робіт;
  • в призначений час подадуть підготовлену машину.

Оплата проводиться будь-яким зручним для замовника способом:

  • готівкою;
  • банківською картою;
  • через термінал.

Ми недорого вирішимо всі проблеми транспортування. Вам залишиться тільки дочекатися свій байк на новому місці.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.