Перевезення сейфів та банкоматів у Кривому Розі

Перевозка сейфов и банкоматов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Серед всіх видів вантажоперевезень є ті, що відрізняються більшою незвичністю, такі як доставка сейфів та банкоматів до місця встановлення. Оригінальність та цінність вантажу суттєво звужує кількість перевізників, готових зайнятися транспортуванням. Транспортна компанія «NOSHA» працює з будь-якими вантажами, тому готова допомогти перевезти сейф або банкомат в потрібне місце.

Складнощі при транспортуванні сейфів

Перевезення досить специфічного обладнання до місця призначення має свої особливості. Автомати для видачі грошей та сейфи можуть важити до декількох сотень кілограм, тому при їх переміщенні використовується такелажне обладнання, представлене:

  • натяжним ременем;
  • візками;
  • спеціальними рейками.

Такелаж значно полегшує завантаження, скорочує його тривалість, усуває ризик пошкодження цінного обладнання при переміщенні.

Якщо вбудований сейф чекає переїзд на нове місце, виникає наступна складність: його потрібно акуратно витягнути зі стіни, не пошкодивши обшивку. З таким завданням впораються вантажники транспортної компанії «NOSHA», які володіють навичками та інструментами для безпечного вилучення вбудованого обладнання.

Після демонтажу сейфа для захисту його броньованої обшивки та запірних механізмів його необхідно ретельно упакувати. При пакуванні сейфа для переїзду ми використовуємо недорогу, але міцну, щільну термоусадочну плівку, що запобігає появі подряпин та забруднення замкових механізмів. Підготовлений до транспортування вантаж переміщається в автомобіль.

Вибір автомобіля

Транспортний засіб для перевезення банкоматів та вогнетривких шаф вибирається, виходячи з їх розмірів та ваги. Для надійної фіксації обладнання при транспортуванні машина обладнується еластичними ременями, які утримують вантаж на місці при трясці, і здатними трохи розтягуватися, що знижує ризик їх розриву при використанні. Для перевезення замовнику надсилають машину найменшої підходящої місткості, що знижує витрату палива при переїзді, а значить і вартість транспортування.

У «NOSHA» працюють досвідчені водії з великим стажем за кермом, які добре знають Кривий Ріг. Знання міста дозволяє їм визначати оптимальний маршрут для скорочення часу в дорозі та підсумкової ціни транспортування. Для перевезень «під ключ» ми також надаємо бригаду вантажників, які оперативно проводять всі вантажно-розвантажувальні роботи.

Замовити послуги компанії «NOSHA» можна по телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.