Великогабаритні вантажоперевезення у Кривому Розі

Перевозка крупногабаритных грузов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Послуги з перевезення вантажів, габарити яких перевищують допустимі правила дорожнього руху дуже складне завдання, виконувати яке можуть тільки професіонали. Самостійне перевезення негабаритного обладнання або іншого майна пов’язане з великими труднощами, а при неправильній організації небезпечне. «NOSHA» візьме на себе всі турботи з транспортування великогабаритних вантажів у Кривому Розі, організувавши вантажоперевезення «під ключ».

Складнощі транспортування негабариту

До негабаритних відносять вантажі, що перевищують в довжину 20 м, у висоту 4 м, в ширину – 2,55 м. У ці параметри також входять габарити транспортного засобу, який здійснює перевезення. До великогабаритних вантажів відноситься більшість сільськогосподарської техніки, човни, промислове обладнання, деякі залізобетонні конструкції та ін.

Для доставки таких вантажів при переїзді підприємства або в будь-якому іншому випадку потрібна спеціальна техніка, яка має високу вантажопідйомність. Нестандартна форма деякого обладнання потребує не тільки залучення завантажувачів, але й демонстрації кмітливості. Щоб перевезти великогабаритну техніку, потрібна обережність й висока точність при виконанні всіх маніпуляцій.

Для переїзду різних вантажів використовується найкраща за параметрами техніка:

  • високе обладнання доцільно перевозити на низькорамній платформі для зниження загальної висоти конструкції;
  • важку техніку транспортують на вантажівках з великою вантажопідйомністю та запасом міцності, досягається збільшенням числа задніх осей.

Компанія «NOSHA» надає весь необхідний транспорт для недорогих перевезень великогабаритного устаткування. Наші водії дотримуються усіх заходів для запобігання аварійної ситуації:

  • зберігають невисоку швидкість їзди;
  • слідують за заздалегідь обумовленим маршрутом з мінімальним числом мостів, підйомів, не перетинаються з низько розташованими лініями електропередач;
  • уникають різких поворотів, раптового прискорення або гальмування автомобіля.

Дотримання вказаних вище правил, правильне пакування, завантаження та фіксація майна, що перевозиться забезпечує його безпечну доставку по невеликій ціні. Підсумкова вартість послуг визначається обсягом робіт, кількістю залучених вантажників, техніки, дальністю переїзду.

Замовити перевезення негабаритного вантажу ви можете кожен день, зв’язавшись з нами по телефону, або онлайн.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.