Переїзд магазину

Переезд магазина

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Переїзд стаціонарної торгової точки – складна логістична операція. Її складність обумовлюється різноманітністю вантажів, що перевозяться, в т.ч. делікатного товару, якщо йдеться про продукти. Буде потрібно перевезти холодильники, вітрини та вивіски, торгове обладнання та офісні меблі, камери схову. Також доставці підлягають документація і сейфи. Наша транспортна компанія може гарантувати успішне перевезення магазину, спираючись на досвід роботи кваліфікованих фахівців в детальному плануванні заходів.

Особливості переїзду

Під час магазинного переїзду власнику доведеться подбати про безпеку і збереження товару і торгового устаткування на всіх етапах транспортування. Відкриття нового магазину – грандіозна подія, що підтверджує конкурентоспроможність господаря, тому завдання з перевезення слід виконати з мінімальними втратами.

Магазинний переїзд недорого і швидко

Організація переїзду магазину компанією з вантажоперевезень «NOSHA» «під ключ» допоможе уникнути зайвих проблем. Професійний підхід фахівців нашої фірми до якості перевезення дозволяє за доступною ціною створювати гнучкі умови для співпраці як з великими корпоративними замовниками, невеликими підприємствами, так і з фізособами. Поетапно магазинне перевезення полягає в наступному:

  1. Оцінка обсягу робіт представником компанії.
  2. Проведення розрахунків для визначення кількості вантажників, пакувальних матеріалів і транспорту.
  3. Підбір транспорту та опрацювання маршруту.
  4. Складання графіка перевезення з визначенням послідовності операцій.
  5. Демонтаж і розбирання обладнання та меблів, пакування та маркування товарів.
  6. Завантаження, перевезення магазину, вивантаження майна на новому місці, розпакування, розстановка та підключення обладнання.

За необхідності виконуються супутні роботи та прибирання сміття. Компанія гарантує збереження всього майна, в тому числі точної апаратури, тендітних і швидкопсувних товарів. Переїзд здійснюється у зручний для замовника час.

Як замовити послугу

Замовте магазинний переїзд, зателефонувавши в компанію «NOSHA» в Одесі або відправивши онлайн-заявку. Вам потрібно вказати тільки адресу магазину. Ви можете оформити замовлення на перевезення в будь-який день, в тому числі у вихідні та свята. Переїзд з компанією «NOSHA» – це доступна ціна, безпека і неушкодженість вантажу, оперативність перевезення магазину. Оцініть всі переваги співпраці з нами, оформивши замовлення на переїзд у нас.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.