Послуги вантажників

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Після 1-ї години роботи тарифікація
похвилинна (3 грн за 1 хв)

Вартість вантажників без автомобіля
становить 200 грн / год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Перенесення предметів більше 100кг, такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

Відповідальний підхід

Компанія «NOSHA» надає клієнтам послуги вантажників для переїзду. Перевезення меблів і інших цінних або важких предметів завжди завдає чимало клопоту і труднощів. А знайти недорогу і порядну компанію в Одесі не так просто, особливо якщо переїзд став вимушеним і терміновим.

У нашій компанії підібрано професійний штат вантажників. З нашими досвідченими та відповідальними співробітниками переїзд буде легким, швидким і надійним. Адже ми ретельно продумуємо все до дрібниць. Ціни на послуги досить демократичні та індивідуальні. Все залежить від обсягу роботи, її складності та поставлених термінів.
Також з нами можливо здійснити перевезення «під ключ» або замовити послуги вантажника на годину, якщо необхідно перевезти невелику кількість меблів і інших побутових предметів. Це суттєво економить час клієнта і позбавляє його важкої фізичної праці.

Відповідальні, акуратні та виховані вантажники

Оскільки наша компанія стежить за якістю наданих послуг і несе відповідальність за ваш вантаж, то підбір персоналу здійснюється на вищому рівні:

  1. Наші вантажники дуже ввічливі. Можна не турбуватися, що натрапите на хамів або почуєте нецензурні слова під час переїзду.
  2. Наші хлопці мають великий досвід здійснення перевезень будь-якої складності. Добре володіють усіма видами інструментів для розбирання та збирання меблів.
  3. Це люди з підвищеним рівнем відповідальності та дисципліни, що є стовідсотковою гарантією швидкого та якісно організованого переїзду.

Які послуги надає наша компанія

У спектр послуг входять:

  • розбирання та збирання меблів на всіх етапах;
  • професійне пакування й акуратне перевезення в пункт призначення;
  • завантаження меблів та інших речей в автомобіль, на якому проводиться переїзд;
  • використання надійного кріплення запакованих речей в авто;
  • занесення речей, допомога в розстановці меблів на місця.

Вартість наших послуг формується індивідуально.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.