Перевезення сейфів і банкоматів

Перевозка сейфов и банкоматов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Щодня за послугами транспортних компаній, що займаються перевезенням вантажів, звертаються тисячі жителів великих міст і невеликих населених пунктів. Одним треба доставити додому або в офіс куплені меблі, іншим необхідно організувати переїзд в нову квартиру або перевезти особисті речі на дачу. Є замовники, яким треба надати специфічну послугу – доставити до місця установки банкомат або перевезти сейф. Доставкою до місця призначення таких незвичайних вантажів в Одесі займається компанія «NOSHA».

Особливості транспортування сейфів

Щоб доставити за місцем призначення таке специфічне обладнання, як вогнетривкі шафи або автомати з видачі грошей, необхідне спеціальне такелажне обладнання. Адже вага обладнання може досягати декількох сотень кілограмів. Для цих цілей ми використовуємо:

  • стягнуті ремені,
  • візки,
  • спеціальні рейки.

Не обійтися тут і без бригади фізично сильних, міцних вантажників. Якщо сейф вмонтований в стіну, спочатку необхідно його звідти дістати. Для цього доведеться розбивати бетонну стіну або розбирати цегляну кладку. Наші майстри зможуть зробити це акуратно, не пошкодивши виріб.

Після того, як сейф демонтований, щоб уникнути появи на металі подряпин і для запобігання пошкоджень внутрішніх механізмів, його треба упакувати. Для пакування використовується спеціальна термозбіжна плівка. Готове до транспортування обладнання переноситься в автомобіль.

Вибір транспортного засобу

Машина вибирається залежно від ваги та габаритів сейфа. Вона повинна бути забезпечена еластичними ременями, що дозволяють добре закріпити обладнання в кузові. При цьому повинно залишатися мінімум вільного місця. Це дозволить:

  • по-перше, мінімізувати ризики появи можливих пошкоджень при транспортуванні;
  • по-друге, заощадити кошти на оренду машини (чим вона менша, тим нижча вартість її найму).

Важливу роль в безпеці та швидкості доставки вантажу грає професіоналізм шофера. У нашій компанії підбір водіїв проводиться дуже строго. При цьому враховуються не тільки їх навички водіння, але і знання Одеси. Шофер, що добре орієнтується в місті, зможе вибрати оптимальний маршрут. А це теж економія грошей для клієнта.

У компанії «NOSHA» можна недорого замовити й інші послуги, пов’язані з перевезеннями вантажів. Ми можемо надати автомобілі та бригади вантажників для переїзду за цілком прийнятною ціною. Якщо ви хочете переїхати в нову квартиру з мінімальними втратами часу і нервів, замовляйте у нас послугу переїзду «під ключ».

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.