Пошук машин

Поиск авто для перевозок

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Підприємства та приватні особи нерідко потребують регулярних перевезень вантажів в межах міста або по регіону. Пошук машин для вантажоперевезень значно полегшується, коли фірма-перевізник володіє автопарком, що містить транспортні засоби різного тоннажу з різними типами кузовів. Приваблива цінова політика забезпечує нашій фірмі безліч клієнтів, зацікавлених в отриманні наших послуг. Ціна вантажоперевезень залежить від дальності поїздки та кількості витраченого палива.

Особливості вибору машин для перевезення

Вибір відповідної машини проводиться в залежності від обсягу вантажоперевезення і характеристик вантажу – його призначення, тоннажу і габаритів:

  1. Бортовий транспорт використовують для перевезення товарів, що не реагують на погодні умови.
  2. Малолітражні машини з тентованими або суцільнометалевими кузовами – для транспортування багажу при квартирному (офісному) переїзді або відправці невеликих посилок.
  3. Машинами подовженої форми можна перевезти довгомірні вантажі та будматеріали.
  4. Низькорамні платформи та трали застосовують для перевезення негабаритних і великовагових вантажів.
  5. Рефрижераторні та ізотермічні фургони – для доставки товарів із заданим температурним режимом.
  6. Євротент – вантажний автомобіль з напівпричепом, конструктивні особливості якого дозволяють вантажникам при знятому тенті проводити завантаження-вивантаження зверху або збоку. Напівпричепи без тентів можна використовувати як відкриті майданчики з бортами висотою 35-50 см.

Пошук машин: недорого і зручно

Хочете знайти машину для перевезення вантажу в межах України? Пошук автомобіля може стати простим і бюджетним – володіючи інформацією щодо характеристик товару і обсягу перевезення, професійні менеджери компанії «NOSHA» зроблять необхідні розрахунки на відповідність відправки характеристикам вантажу. Ми виконаємо доставку вантажу «під ключ» найменшою кількістю одиниць техніки, оптимальним числом рейсів за максимально короткий термін.

Як замовити послугу

Щоб замовити машину для перевезення, зв’яжіться з фахівцями компанії «NOSHA» в Одесі або надішліть онлайн-заявку із зазначенням адреси та місця, куди потрібно доставити транспортний засіб. Ви можете зробити замовлення в будь-який день без винятку. Замовляйте машини для перевезення вантажу в нашій фірмі, щоб оцінити високу якість і доступну вартість послуги.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.