Складський переїзд

Складской переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Перевезти склад досить непросто, успіх такого заходу можливий лише за наявності в штаті фахівців з необхідним рівнем знань і досвіду. Персонал буде змушений самотужки упаковувати й підписувати коробки, складати списки вкладених товарів, перераховувати теки з документами, переносити важкі речі. Відмова від послуг професійних перевізників зробить ціну подібного переїзду необґрунтовано високою і затягне час простою.

Особливості переїзду

Під час складського перевезення для пакування і завантаження залучаються спеціально навчені вантажники, які володіють відпрацьованими навичками проведення вантажно-транспортних операцій, умінням працювати на електрокарах і висотних штабелерах. Безпека транспортування гарантується експлуатацією справного вантажного автотранспорту. Перевезення повинні здійснювати досвідчені водії.

Переміщення значних обсягів товару і нерозбірних конструкцій здійснюється на спеціалізованому транспорті. Маршрут такого перевезення необхідно узгоджувати з контролюючими органами, щоб виключити ризики та можливі затримки в дорозі. У цьому випадку виникає необхідність звернутися до послуг транспортної компанії, здатної оперативно вирішувати проблеми доставки вантажів.

Складський переїзд якісно і недорого

Фахівці з вантажоперевезень компанії «NOSHA» професійно і недорого організують переїзд складу в Одесі. Маючи відповідний досвід в організації складського переїзду, ми працюємо з будь-якими видами вантажів і завжди готові якісно виконати їхню доставку в мінімальні терміни «під ключ». Кваліфіковані фахівці візьмуть на себе всі турботи з переїзду:

  • складуть детальний план робіт;
  • виконають розбирання-збирання стелажів, проведуть комплекс такелажних робіт, пакування, завантаження і розвантаження в необхідній послідовності;
  • оберуть оптимальний маршрут слідування;
  • підберуть транспортні засоби та узгодять всі етапи перевезення;
  • розсортують і розставлять обладнання та продукцію на новому складі;
  • приберуть сміття на прилеглій до складу території.

Як замовити послугу

Щоб замовити складський переїзд, зателефонуйте нам або надішліть онлайн-заявку, в якій має бути вказано адресу складу. Замовлення з перевезення приймаються щодня. Ми пропонуємо доступну вартість послуги, гарантуємо неушкодженість вантажів під час перевезення складу. Замовляйте переїзд в компанії «NOSHA», щоб транспортування було вигідним і швидким.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.