Такелажні роботи

Такелажные работы

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Такелажні роботи – вид монтажних робіт з підйому і транспортування великовагових конструкцій, що проводяться із застосуванням вантажопідіймальних машин. Такелаж відрізняється від вантажно-розвантажувальних робіт залученням до роботи стропальників і такелажників, унікальністю і механізацією операцій. Всі роботи виконуються під керівництвом інженера за заздалегідь підготовленим планом.

Особливості такелажу

Організації, які не мають в штаті такелажників, зазвичай не дотримуються нормативних вимог до комплексу такелажних робіт, що часто призводить до проблем з безпекою вантажу при доставці. Наявність в штаті нашої компанії профільних фахівців, великий автопарк транспортних і вантажопідіймальних засобів дозволяє проводити процедури такелажу високого ступеня складності з вантажами вагою до 1000 тон.

Такелаж: недорого і без проблем

Компанія «NOSHA» надає широкий спектр послуг: від такелажу громіздкого обладнання до перевезення роялів. У нас можна недорого замовити демонтаж виробничого обладнання з наступним завантаженням, можливістю перевезти й змонтувати механізми на новому місці. Фірма готова виконати професійний такелаж у важкодоступних місцях, оперативне переміщення промислових ліній, торгового обладнання, вітрин, банкоматів, терміналів і масивних сейфів за оптимальною ціною. Неушкодженість обладнання гарантується.

Організація вантажно-розвантажувальних робіт транспортною компанією «NOSHA» «під ключ» допоможе вам уникнути непотрібних проблем. У штаті нашої компанії є досвідчені вантажники, які володіють усіма тонкощами проведення такелажу з будь-якими вантажами. Комплекс такелажу охоплює:

  1. Оцінку вантажу за вагою й об’ємом.
  2. Підбір транспортного устаткування.
  3. Маркування.
  4. Процедуру такелажу.

Ми надаємо додаткові послуги зі збирання-розбирання нестандартних меблів, пакування, дачного або складського переїзду, негабаритних перевезень. Усі роботи проводяться в зручний для замовника час.

Як замовити послугу

Зв’яжіться з нами телефоном або ж залиште онлайн-заявку, щоб замовити наші такелажні послуги. У замовленні слід вказати реквізити замовника. Ми організовуємо транспортування в Одесі кожен день, навіть у вихідні та свята. Послуги такелажників від компанії «NOSHA» – це доступна ціна робіт, оперативне виконання і гарантія безпеки вантажу.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.