Послуги евакуатора

Услуги эвакуатора

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

На дорозі може статися що завгодно – і маленькі неприємності з виходом з ладу автомобіля, і аварії. Ситуації бувають різні, і ми не завжди можемо бути до них готові. А знайти швидко хороший сервіс з недорогою вартістю в наш час не так легко, як може здатися на перший погляд.

Наша компанія надає послуги евакуатора по Одесі та області. У нас працюють тільки компетентні диспетчери. Ми гарантуємо швидку подачу автомобіля та адекватну ціну послуг.

Чому варто звертатися за допомогою саме до нас

Компанія «NOSHA» має багаторічний досвід роботи у сфері даних послуг і має у своєму розпорядженні великий автопарк. Наші головні переваги:

  • готовність допомогти у будь-якій ситуації,
  • професіоналізм,
  • швидкість доставки авто для перевезення,
  • доступна широкому колу замовників ціна послуг.

У нас передбачена система знижок. А після виклику наші фахівці швидко доїжджають у вказане місце по місту. По області, звичайно, потрібно трохи більше часу. Але в будь-якому випадку наш евакуатор прибуде до вас на допомогу в найкоротші терміни.

Також фахівці грамотно та акуратно підходять до завантаження транспортного засобу спеціальним способом. Спосіб завантаження залежить від марки та виду транспорту. Відповідальність і дбайливе ставлення до вашого автомобіля при транспортуванні ми гарантуємо. Якщо для вас важливий якісний сервіс, то замовити евакуатор у нас стане правильним рішенням.

Які послуги ми можемо надати

Вид спецтехніки безпосередньо залежить від місця поломки та ступеня пошкоджень машини, від марки та габаритів авто, яке потребує евакуації. Наша компанія пропонує клієнтам такі види послуг:

  • евакуатор з маніпулятором;
  • зі стрілою і з підйомником;
  • евакуатор для машин з великою вантажопідйомністю вагою до 3-5 тонн;
  • спецтехніка, щоб перевезти мотоцикли;
  • евакуатор для мікроавтобусів, джипів і легкових автомобілів;
  • евакуатор з висувною платформою.

Як видно з вищесказаного, для нас не складе жодних труднощів перевезти будь-який вид транспортного засобу, зробивши це досить дешево.

Для швидкого замовлення евакуатора в зазначену точку, зв’яжіться з нами за номером телефону або залиште заявку онлайн. Наші оператори зв’яжуться з вами найближчим часом після отримання заявки. Вам потрібно буде тільки правильно відповісти на всі питання диспетчера, і допомога буде надана в кращому вигляді за найприємнішою ціною.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.