Оренда спецтехніки в Запоріжжі

Аренда спецтехники_X2

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Якщо вам необхідно орендувати спецтехніку для проведення будь-яких робіт в Запоріжжі, звертайтеся в компанію Nosha. Організація надає свої послуги з вантажоперевезень будь-якого типу, а також оренди спецтехніки по всій Запорізькій області. Чи багато підприємств можуть дозволити собі покупку, наприклад, самоскида? Звернувшись до нашої компанії, можна просто взяти відповідну опцію спеціальної техніки на час виконання необхідних робіт. Це заощадить кошти, але дозволить виконати поставлене завдання.

Особливості оренди спеціалізованої техніки

Завдяки співпраці з перевіреними приватними підрядниками ми можемо без проблем надавати послуги за доступною ціною, яка набагато нижче, ніж пропозиції конкурентів.

У нас ви зможете в будь-який час недорого орендувати:

  • вантажні машини КАМАЗ і ЗІЛ;
  • гідробури, гідромолоти, грейдери;
  • екскаватори, навантажувачі;
  • автокрани, автовишки;
  • трактори;
  • дорожні катки;
  • бурові установки і т.п.

В наявності також є велика кількість самоскидів, вантажопідйомністю від 10 до 40 т. Замовникам доступна комплектна оренда. Також сміємо запевнити вас, що вся техніка знаходиться у відмінному стані, оскільки міститься в належних умовах.

Переваги оренди спецтранспорту в компанії NOSHA

Замовити оренду спеціалізованої техніки можуть як приватні особи, так і великі підприємства. Можлива як подобова оренда, так і довгострокова. Замовивши послуги в нашій компанії, ви отримуєте:

  • високу продуктивність робіт за рахунок функціональності техніки;
  • економію коштів на утримання спецтехніки;
  • своєчасне виконання поставлених завдань.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашому менеджеру або надішліть заявку онлайн. Вартість обговорюється після уточнення всіх нюансів з клієнтом. Постійним замовникам надаються знижки. Замовлення можна зробити в будь-який день тижня, включаючи вихідні та свята. Техніка буде доставлена ​​на ваш об’єкт в обумовлений час. Ми працюємо на репутацію, тому в результаті наш клієнт обов’язково буде задоволений!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.