Послуги вантажників

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Після 1-ї години роботи тарифікація
похвилинна (3 грн за 1 хв)

Вартість вантажників без автомобіля
становить 200 грн / год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Перенесення предметів більше 100кг, такелажні роботи, робота в нічний час та пакувальні матеріали оплачуються додатково.

Вантажники в Запоріжжі

Вантажники компанії NOSHA завжди прийдуть на допомогу, якщо вам необхідно що-небудь перевезти. До послуг входить розбирання та збирання габаритних меблів, завантаження та розвантаження речей, пакування побутових приладів й т.д. Професійний переїзд з нашими вантажниками в Запоріжжі або Запорізькій області допоможе вам забути про всі неприємності, які можуть бути пов’язані з таким заходом. Ми все організуємо в кращому вигляді, позбавивши вас від негативних емоцій.

Все для переїзду. У нас працюють тільки професіонали

Якщо вам потрібно організувати квартирний або офісний переїзд, оптимальним рішенням буде замовити послуги наших вантажників під ключ. Перевезення здійснюється на спеціальному транспорті з різною місткістю. Компанія володіє власним автопарком. Це позбавить вас від зайвих клопотів та хвилювань. Отримати консультацію можна безкоштовно, зв’язавшись з нашим менеджером за номером 557. Ціна розраховується для кожного клієнта індивідуально в залежності від необхідних послуг. Компанія Ноша завжди готова надати вам комплексні професійні послуги.

Відповідальний, акуратний та вихований персонал

Команда професійних вантажників нашої компанії швидко впорається з любим завданням. При потребі співробітники приїдуть на об’єкт в лічені години. При цьому в послуг нашої компанії входить:

  • розбирання та збирання меблів;
  • упаковка майна;
  • перевезення важких сейфів та інших тендітних або масивних вантажів;
  • навантажувальні і розвантажувальні роботи;
  • такелажні роботи і т.д.

Наші хлопці оперативно і дбайливо упакують та перенесуть будь-які великогабаритні речі, в тому числі банкомати, важкі музичні інструменти типу фортепіано й т.п. Ціни за обслуговування такого роду абсолютно невисокі, а навпаки приємно порадують вас. Звертайтеся в будь-який час.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.