Пакування вантажів

Скотч

48мм*50м

30 грн

Картонний короб

350мм*350мм*500мм

30 грн

Пакувальний папір

840мм*40м

100 грн / рулон

Плівка стрейч

50мм*300м

150 грн/рулон

Бульбашкова плівка

1м*1,2м

10 грн/м пог

Гофрокартон

1,05 м*3м

40 грн

Поліпропілен

100л

30 грн

Поліетилен

1м*4мм

10 грн/м пог

Картонний куточок

40мм*2м

10 грн

Мішок поліетилен

100л

8 грн

Надійне пакування вантажу – важливий момент при переїзді

Пакування вантажу для будь-якого перевезення являє собою досить трудомісткий процес, який не завжди вдається подолати самостійно. Для компанії NOSHA, яка надає послуги по переїздах в Запоріжжі та Запорізькій області – це наша щоденна робота.  Команда кваліфікованих співробітників зможе не тільки якісно упакувати вантаж, але й підібрати необхідний матеріал для пакування будь-яких речей.

Види пакувальних матеріалів

Якщо потрібно перевезення меблів, предмети повинні бути добре захищені від механічних, фізичних або погодних ушкоджень. Все, що потрібно для переїзду, наші співробітники упакують тими матеріалами, які для цього необхідні. У своїй роботі ми використовуємо:

  • коробки з картону;
  • пакувальну стрічку, скотч, стрейч-плівку;
  • повітряно-бульбашкову плівку;
  • картонні листи;
  • пінопласт;
  • жорсткі види упаковки та інше.
Перед тим як перевезти меблі або інші речі, вантажники компанії Ноша при необхідності розберуть великогабаритні предмети. Власне, для нас що-небудь перевезти не становить особливо праці. Це наша щоденна робота. А цінам ви приємно зрадієте.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.