Організація переїзду магазину в Запоріжжі

Переезд магазина

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Якщо ви володієте власним бізнесом, наприклад, маєте невеликий магазин, звичайно, ви прагнете до розширення своєї діяльності. При нормальних прибутках варто задуматися про розширення продажів. Так, часто у багатьох підприємців виникає потреба в можливості переїзду магазину на іншу більшу торгову площадку. Для багатьох подібний захід являє собою масу проблем, але тільки не для співробітників компанії NOSHA, яка професійно займається переїздами будь-якого типу й складності по місту Запоріжжя та Запорізькій області.

Особливості магазинного переїзду

Переїзд магазину, як і будь-якої іншої стаціонарної торгової точки являє собою досить складне логістичне завдання, адже подібне перевезення, як правило, пов’язане з транспортуванням різних по виду продовольчих товарів або вантажів. Це може вимагати застосування спеціального транспорту. Також може знадобитися перевезти холодильні установки, рекламні щити, вітрини, офісну техніку тощо.

Транспортна компанія NOSHA допоможе впоратися з цим завданням недорого й максимально комфортно. Наші фахівці допоможуть з організацією переїзду магазину під ключ, взявши всі турботи на себе. Ми гарантуємо доставку всіх товарів та вантажів в цілості й схоронності в заздалегідь обумовлені терміни. Ми допоможемо вам:

  • завантажити й вивантажити товари;
  • здійснити максимально оперативне та комфортне транспортування;
  • встановити техніку, меблеві предмети, товари на новому місці (при необхідності).

Ми надаємо послуги досвідчених вантажників, які знають сенс у своїй справі. Процедура не буде дорогою, так як ми працюємо на клієнта, розуміючи цінність його часу й грошей.

Як замовити послуги?

Вантажники компанії NOSHA це кваліфіковані працівники, які проходять строгий відбір, перш ніж бути прийнятими на роботу. До товарів команда відноситься дбайливо, всі вантажі пакуються у відповідні пакувальні матеріали, на машинах надійно закріплюються. Для транспортування, звісно, використовуються відповідні вантажні автомобілі.

Замовивши наші послуги, ви отримуєте наступні переваги:

  • комплексний підхід до виконання поставленого завдання;
  • послуги надійних вантажників та водіїв;
  • якісний оперативний переїзд;
  • доступні ціни.

Якщо ви бажаєте здійснити переїзд магазину, аптеки, кіоска, торгової точки, складу на нове місце, просто зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Після зустрічі з менеджером будуть обумовлені всі нюанси та обраний транспорт. Вартість послуг також обмовляється заздалегідь і після виконання робіт ціна не зросте. Ми солідна компанія, яка дбає про свою репутацією, тому нам важливо, щоб клієнт залишився задоволений.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.