Перевезення побутової техніки в Запоріжжі

Перевозка бытовой техники

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Сьогодні життя людини навряд чи можна собі уявити без використання побутових приладів. У кожній квартирі або будинку обов’язково присутній телевізор, холодильник, пральна машина, електрична або газова плита, витяжка і так далі. Але коли приходить час переїзду, все це переносити не завжди зручно. Багато речей дуже габаритні й важкі. Допомогти перевезти будь-яку побутову техніку, а також меблі та інше майно допоможуть вантажники з транспортної компанії NOSHA, яка надає послуги з вантажоперевезень недорого під ключ в Запоріжжі та Запорізькій області.

Все для переїзду

Перевезення різних вантажів головна спеціалізація компанії NOSHA. Клієнту більше не потрібно витрачати багато часу на розбирання або демонтаж меблів та побутових приладів, пакування та транспортування майна. За цілком доступну вартість бригада вантажників на спеціальному транспорті здійснить доставку ваших речей за вказаною адресою в заздалегідь обумовлені терміни.

Щоб замовити комплексні або часткові послуги, клієнту необхідно просто зателефонувати співробітникам компанії та пояснити, що, коли й куди потрібно доставити. Вам буде надано спеціальний транспортний засіб, вантажники та водій. При необхідності замовникам також надаються такі види робіт:

  • розбирання та збирання меблевих предметів;
  • демонтаж та встановлення побутової техніки;
  • пакування вантажів перед транспортуванням;
  • надійна фіксація вантажів в автомобілі;
  • оперативне та  акуратне перевезення;
  • вивантаження виробів;
  • занесення на поверх;
  • вивезення сміття (при потребі).

Перед виконанням конкретного завдання також обирається оптимальний маршрут доставки.

Гарантуємо якісний та оперативний переїзд!

Вантажні машини, якими здійснюється транспортування, можуть бути різними в залежності від того, які саме речі передбачається перевозити. Переїзд будь-якої складності для нас не проблема. Ми гарантуємо збереження вашого майна та своєчасне виконання поставленого завдання. Послуги можна замовити як одноразово, так і на постійній основі. Ціна питання залежить в основному від обсягу майбутніх робіт та дальності переїзду. Однак можуть бути й інші нюанси, які обговорюються з клієнтом заздалегідь.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.