Перевезення піаніно та роялів у Запоріжжі

Перевозка пианино и роялей

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Багато людей люблять музику й грають на музичних інструментах. Не секрет, що такі предмети можуть бути дуже важкими та масивними й при перевезенні з цим виникає чимало труднощів. Але якщо ви звернетеся до послуг працівників транспортної компанії NOSHA, то всі ваші проблеми з транспортуванням піаніно й навіть роялів будуть вирішені при мінімальних витратах часу та грошей з вашого боку.

Свою діяльність з вантажоперевезень будь-якої складності організація NOSHA здійснює в Запоріжжі та Запорізькій області. Якщо вам потрібно що-небудь перевезти, команда кваліфікованих вантажників готова запропонувати вам свою допомогу. При цьому використовується спеціальний транспорт. 

Транспортування музичних інструментів на нове місце під ключ

Необхідність в доставці важких масивних музичних інструментів може виникнути не тільки в разі переїзду на нове місце проживання. Ми готові надати свою допомогу, якщо:

  • потрібно доставити новий придбаний інструмент з магазину;
  • перевезти з одного місця в інше;
  • спустити фортепіано, рояль з поверху (занести нагору);
  • необхідно позбутися від старого піаніно.

При виконанні робіт вантажники користуються спеціальними такелажними пристосуваннями, щоб не пошкодити інструмент при перенесенні і, власне, транспортуванні. В машинах використовуються спеціальні еластичні ремені, якими інструмент фіксується під час перевезення. Перед завантаженням вантажу в машину він поміщається в надійне пакування. Тому ми гарантуємо доставку вашого майна в тому вигляді, в якому воно було надано нашим працівникам.

Як замовити послуги?

Замовити машину й вантажників для перевезення великогабаритних музичних інструментів та інших вантажів можна по телефону або подавши заявку на сайті компанії NOSHA. Наш менеджер уважно вислухає ваші вимоги та направить до вас автомобіль у зручний для вас час. У вартість послуг буде входити обсяг робіт та  дальність поїздки. Ми пропонуємо адекватні ціни, оскільки цінуємо ваш час та нерви, одночасно працюючи на свою репутацію. Бажання клієнта для нас закон, а якість надання наших послуг з вантажоперевезень поза конкуренцією. Телефонуйте нам у будь-який час!

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.