Перевезення будматеріалів

Перевозка строительных материалов

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Як відомо, придбати будівельні матеріали набагато простіше, ніж доставити їх на місце призначення. Якщо вас зацікавило питання транспортування будматеріалів, транспортна компанія NOSHA готова взяти на себе всі клопоти доставки подібних й інших вантажів по Запоріжжю та Запорізькій області. Перевезення такого типу вимагають експлуатації спеціального транспорту.

Особливості перевезення будівельних матеріалів

Якщо потрібно перевезти дуже габаритні або нестандартні вантажі, наша компанія з радістю вам допоможе. Ми здійснюємо будь-які види переїздів під ключ, включаючи вантажоперевезення важкого устаткування, будматеріалів, меблевих предметів, побутової техніки і т.ін. Але який би вантаж не використовувався для переїзду, він вимагає спеціального пакування, щоб при транспортуванні він не пошкодився. Наші вантажники не тільки професійно спакують вантаж, але й надійно зафіксують його в автомобілі, щоб під час шляху він зберігався в цілості й неушкодженості. Звісно, роботи з завантаження й вивантаження наші працівники беруть на себе.

Варто зауважити, що послуги можна замовити як частково, так і в комплексі. Також можливе замовлення послуг в довгостроковій перспективі.

Довірте транспортування будматеріалів професіоналам

Починаючи будь-який переїзд, будь то квартирний, дачний, офісний або навіть перевезення цілого підприємства, звертайтеся до професіоналів. Самостійні спроби перетягнути важкі речі, неправильне їх встановлення в автомобілі, неправильне пакування можуть призвести до псування майна. Наші вантажники, які мають великий практичний досвід роботи, допоможуть вам впоратися з транспортуванням будь-яких вантажів з мінімальними часовими й фінансовими витратами.

До переваг співпраці з компанією NOSHA варто віднести:

  • можливість отримати комплексні послуги з перевезень;
  • завжди акуратні вантажники й водій;
  • підбір відповідної вантажної машини для транспортування;
  • додаткові послуги з демонтажу та монтажу меблів, техніки;
  • відповідне пакування вантажів;
  • надійна фіксація речей в автомобілі;
  • послуги з завантаження та вивантаження;
  • вивіз будівельного сміття (при необхідності).

До всього цього можна додати, що послуги надаються абсолютно недорого. Ми працюємо, піклуючись про клієнта та свою репутацію, тому не завищуємо вартість. Конкретна ціна послуг безпосередньо залежить від обсягу робіт та дальності перевезення.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.