Офісний переїзд

Офисный переезд

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Правильна і якісна організація офісного переїзду, злагоджена робота вантажників, водіїв та іншого персоналу є запорукою успішності виконання поставлених завдань. З послугами компанії «NOSHA» офісний переїзд в Одесі стане максимально швидким, якісним і недорогим.

Послуги компанії

Ми надаємо низку професійних послуг з перевезення:

  • вантажники,
  • розбирання і пакування офісних меблів,
  • пакування обладнання будь-якої вагової категорії й габаритів,
  • вантажно-розвантажувальні роботи,
  • перевезення офісу «під ключ»,
  • доставка і встановлення меблів і обладнання в новому приміщенні.

Наші досвідчені й ввічливі фахівці акуратні, уважні та відповідальні. Вони обережно розберуть і упакують вантаж будь-якої складності й так само обережно та оперативно транспортують його на спеціально обладнаному автомобілі за новою адресою.

Як проходить офісний переїзд

Після оформлення заявки на переїзд до вас приїжджає наш фахівець, який проведе оцінку і врахує всю специфіку майбутньої роботи. Також він проведе детальну консультацію для ваших співробітників і відповість на всі питання, що виникнуть. 

Сам процес транспортування зазвичай планують на вихідні дні, щоб мінімізувати дискомфорт для офісних співробітників. За кілька днів до призначеної дати переїзду працівники нашої компанії доставляють марковані коробки та весь необхідний пакувальний матеріал. І до вихідних вже все готово до транспортування.

Далі, вже за новою офісною адресою, наші співробітники акуратно й обережно заносять і розпаковують вантаж, розставляють всі меблі на заздалегідь узгоджені місця, встановлюють комп’ютерне обладнання, факси, принтери, сейфи й багато іншого. А особисті речі співробітників і цінні документи розміщують біля їх нових робочих місць з урахуванням всіх побажань.

Вартість послуг компанії

Вартість наших послуг з офісного переїзду в Одесі визначається індивідуально з кожним клієнтом. На ціну можуть вплинути наступні фактори:

  • місце розташування офісу;
  • обсяг робіт для вантажників;
  • відстань, на яку потрібно перевезти техніку і меблі;
  • кількість витрат пакувального матеріалу і т.д.

Замовити послуги й викликати оцінювача для визначення виду робіт і розрахунку вартості можна за вказаним номером або залишивши заявку на нашому сайті. Наша компанія з радістю здійснить переїзд вашого офісу по Одесі швидко, якісно і недорого.

ШВИДКО

Перевеземо ваш вантаж в максимально короткі терміни. Працюємо без вихідних.

ЗРУЧНО

Телефонуй 557 безкоштовно з мобільного або замовляй зворотний дзвінок.

БЕЗПЕЧНО

Гарантуємо доставку вашого вантажу неушкодженим.

Автопарк

Відгуки

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.