NOSHA
UA RU

Послуги вантажників – Кропивницький

NOSHA - Картинка 1
NOSHA - Картинка 2 NOSHA - Картинка 3
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ВАРТІСТЬ 1 ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКА: 200 грн
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ: 1 година

Після 1-ї години роботи тарифікація похвилинна (3 грн. за 1 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 200 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • Поверховість
 • Завантаження і вивантаження
 • Упаковка особистого майна
 • Розбирання та збирання меблів
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
NOSHA - Картинка 7 NOSHA - Картинка 8

У наш час жоден переїзд не обходиться без допомоги вантажників. Хоча, звичайно, зустрічаються люди, які вважають за краще зайнятися усіма супутніми переїзду процесами самостійно. Але в таких випадках треба врахувати, що з плином часу речей ставати все більше, речі часто все різної форми та габаритів, деякі з них вимагають більшої уваги в процесі перевезення, а деякі вимагають особливого пакування і т.д. Погодьтеся, в такому світлі переїзд починає нагадувати нескінченний список справ, ніж одну просту задачу.

Для того, щоб позбавити себе від всіх труднощів та дискомфорту при переїзді, варто довірити цю справу професіоналам. Транспортна компанія NOSHA готова надати вам своїх кваліфікованих фахівців для виконання робіт будь-якої складності.

Комплексний переїзд у Кропивницькому

Оформляючи заявку комплексного переїзду під ключ, ви можете зовсім забути про свої клопоти, адже всі процеси компанія візьме на себе. Навіть найдрібніші завдання ляжуть на плечі наших фахівців. Вантажники компанії NOSHA володіють навичками, що дозволяють виконувати переїзди різних видів та складності. Як тільки заявка приймається в роботу, і знаходиться відповідний транспорт, наші вантажники можуть приступати до роботи.

Види робіт, що виконуються вантажниками компанії NOSHA:

 • розбирання меблів;
 • пакування усіх речей (особистих, цінних, крихких);
 • завантаження в транспорт;
 • розпакування та видалення матеріалів;
 • збірка та встановлення меблів на новому місці.

Наші вантажники також займаються підготовкою вантажів більш габаритних розмірів до транспортування в спеціальних автомобілях. Оскільки перевезення, наприклад, транспортних засобів або різного устаткування, це більш складний процес, то наші фахівці в таких випадках вдаються до більш міцних матеріалів для пакування та фіксації, в залежності від виду вантажу, що перевозиться.

Готовність до будь-якого виду переїзду та транспортування

Вантажники компанії NOSHA - спеціально підготовлені, кваліфіковані працівники з професійним підходом до будь-якого поставленого завдання. Тому, ви можете не переживати ні секунди за своє майно - з вами працюють відповідальні й уважні фахівці. Завдяки наявності досвідченого персоналу, логістична компанія NOSHA проводить наступні види робіт:

 • офісний та складський переїзд;
 • дачний та квартирний переїзд;
 • рефрижераторні перевезення;
 • перевезення транспорту;
 • перевезення пиломатеріалів;
 • такелажні роботи і т.д.

Також, ми надаємо послуги доставки збірних вантажів та навіть послуги евакуатора. З нами ви можете здійснити переїзд будь-якої складності без шкоди для свого особистого часу. Наші оператори та вантажники будуть контролювати весь процес, спочатку погодивши все з вами. Ви можете бути впевнені - ваші речі прибудуть в цілості й схоронності точно у встановлений час.

Для оформлення замовлення ви можете звернутися до оператора за номером 30-30, або звернутися до послуги "Швидке замовлення" на сайті компанії.

Комплексні переїзди тільки з NOSHA!