NOSHA
ГоловнаЛуцькВантажники

Послуги вантажників – Луцьк

➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 1
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 2➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 3
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ВАРТІСТЬ 1 ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКА:200 грн
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ:1 година

Після 1-ї години роботи тарифікація похвилинна (3 грн. за 1 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 200 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
  • Поверховість
  • Завантаження і вивантаження
  • Упаковка особистого майна
  • Розбирання та збирання меблів
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 557 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
-+
Пасажири
-+
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 7➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 8

Навіть у повсякденному житті пересічному громадянину доводиться стикатися з необхідністю щось кудись довезти або перевезти. Затіяли ремонт в квартирі — потрібні будматеріали, купили пральну машину — її необхідно доставити додому. Намітився переїзд — треба організувати перевезення домашнього скарбу. Але все це треба не тільки транспортувати, а ще й завантажити-розвантажити. От і доводилося домовлятися з сумнівними особистостями для здійснення такої роботи.

Якісний підхід. У нас працюють тільки професіонали

Все змінилося з появою на ринку перевезень Луцька транспортної компанії NOSHA. Вона надасть не тільки відповідний для кожного випадку транспорт, а й бригаду вантажників. Фірма надає транспортні послуги по всій Волинській області. Наші вантажники — це професійні універсальні фахівці, що мають досвід роботи з різними видами вантажів.

Відповідальні, акуратні та виховані вантажники

Треба терміново доставити великогабаритну покупку з магазину та підняти її в квартиру — досить замовити послугу «вантажники на годину». Обійдеться вона зовсім недорого. Такі послуги можуть знадобитися для переїзду або розвантаження авто. Виконання будь-яких робіт професіоналами NOSHA — це:

  • оперативність;
  • акуратність;
  • відповідальність.

При замовленні послуги «під ключ» ви отримаєте весь необхідний комплекс робіт. Вантажники компанії розберуть та упакують те, що підлягає розбиранню та пакуванню, акуратно завантажать та якісно закріплять вантаж в кузові. По прибуттю до місця призначення ті ж вантажники розвантажать та зберуть те, що самі ж і розбирали. Ціна їх робіт входить в загальну вартість послуги «під ключ».