NOSHA
Головна Луцьк Вантажники

Послуги вантажників – Луцьк

➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 1
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 2 ➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 3
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ВАРТІСТЬ 1 ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКА: 200 грн
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ: 1 година

Після 1-ї години роботи тарифікація похвилинна (3 грн. за 1 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 200 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
  • Поверховість
  • Завантаження і вивантаження
  • Упаковка особистого майна
  • Розбирання та збирання меблів
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 7 ➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Луцьку - Картинка 8

Навіть у повсякденному житті пересічному громадянину доводиться стикатися з необхідністю щось кудись довезти або перевезти. Затіяли ремонт в квартирі — потрібні будматеріали, купили пральну машину — її необхідно доставити додому. Намітився переїзд — треба організувати перевезення домашнього скарбу. Але все це треба не тільки транспортувати, а ще й завантажити-розвантажити. От і доводилося домовлятися з сумнівними особистостями для здійснення такої роботи.

Якісний підхід. У нас працюють тільки професіонали

Все змінилося з появою на ринку перевезень Луцька транспортної компанії NOSHA. Вона надасть не тільки відповідний для кожного випадку транспорт, а й бригаду вантажників. Фірма надає транспортні послуги по всій Волинській області. Наші вантажники — це професійні універсальні фахівці, що мають досвід роботи з різними видами вантажів.

Відповідальні, акуратні та виховані вантажники

Треба терміново доставити великогабаритну покупку з магазину та підняти її в квартиру — досить замовити послугу «вантажники на годину». Обійдеться вона зовсім недорого. Такі послуги можуть знадобитися для переїзду або розвантаження авто. Виконання будь-яких робіт професіоналами NOSHA — це:

  • оперативність;
  • акуратність;
  • відповідальність.

При замовленні послуги «під ключ» ви отримаєте весь необхідний комплекс робіт. Вантажники компанії розберуть та упакують те, що підлягає розбиранню та пакуванню, акуратно завантажать та якісно закріплять вантаж в кузові. По прибуттю до місця призначення ті ж вантажники розвантажать та зберуть те, що самі ж і розбирали. Ціна їх робіт входить в загальну вартість послуги «під ключ».