NOSHA
UA RU
Головна Мелітополь Вантажники

Послуги вантажників – Мелітополь

NOSHA - Картинка 1
NOSHA - Картинка 2 NOSHA - Картинка 3
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ВАРТІСТЬ 1 ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКА: 200 грн
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ: 1 година

Після 1-ї години роботи тарифікація похвилинна (3 грн. за 1 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 200 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • Поверховість
 • Завантаження і вивантаження
 • Упаковка особистого майна
 • Розбирання та збирання меблів
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
NOSHA - Картинка 7 NOSHA - Картинка 8

Послуги вантажників - важливий аспект у процесі вантажоперевезення будь-якого майна. Вантажники допоможуть з вибором пакувальних матеріалів, або ж підберуть їх самі, ретельно упакують ваш вантаж, займуться вантажно-розвантажувальними роботами, супроводжуватимуть та вивантажать вашу власність в зазначеному вами місці. Так багато процесів, а вимагають вони лише одного дії - замовлення послуг вантажників транспортної компанії NOSHA.

Вантажники та їх функції

При першому, або черговому, плануванні вантажоперевезення, або переїзду, вам необхідно однозначно звернутися за допомогою до професіоналів. NOSHA надає компетентних вантажників, здатних впоратися з будь-яким видом транспортних завдань. Ми займаємося організацією перевезень та переїздів у Мелітополі, і точно знаємо, що буде необхідно вам для того чи іншого перевезення. І звичайно ж, в першу чергу - це команда вантажників.

Чим так необхідні вантажники в процесі вантажоперевезення? А тим, що вони займаються практично всіма завданнями від початку і до кінця вантажоперевезення. Вони беруть на себе роботи з пошуку транспорту, підбирають пакувальні матеріали, виконують вантажно-розвантажувальні етапи та супроводжують вантаж в дорозі.

Окремо увагу вантажники NOSHA приділяють саме пакуванню, оскільки це одна з найважливіших умов безпечного перевезення. Щоб упакувати вантажі будь-якої специфіки, наші співробітники використовують:

 • скотч;
 • стрейч та бульбашкову плівку;
 • пакувальний папір;
 • поліетилен, поліпропілен;
 • гофрокартон;
 • картонні короби та куточки;
 • мішки.

Професіоналізм вантажників NOSHA

Наші досвідчені співробітники уміло оперують не тільки з пакуванням, а й з будь-яким необхідним для перевезення обладнанням. Одним з таких варіантів є такелажне спорядження для завантаження великогабаритних вантажів, і наші фахівці навчені ним володіти.

Вантажники NOSHA виконують свій максимум при організації вантажоперевезень та переїздів у Мелітополі, забираючи на себе всі процеси, які могли б лягти на ваші плечі та відібрати ваш особистий час. Але з професіоналами NOSHA ви не тільки заощадите час, але й швидко та безпечно перевезете своє майно.

NOSHA гарантує вам:

 • індивідуальний підхід;
 • компетентний сервіс;
 • своєчасне виконання;
 • низькі ціни.

Телефонуйте 30-30, замовляйте послуги вантажників, вантажоперевезення, або комплексні переїзди, і будьте задоволені процесом. NOSHA - надійно, швидко, професійно!