NOSHA
Головна Вінниця Пакування
➤ Пакування вантажів в Вінниці при перевезенні компанією NOSHA - Картинка 1

Пакування вантажу при перевезеннях у Вінниці

Картонний короб
Картонний короб
350мм*350мм*500мм
30 грн
Скотч
Скотч
48мм*50м
30 грн
Пакувальний папір
Пакувальний папір
840мм*40м
100 грн / рулон
Плівка стрейч
Плівка стрейч
50мм*300м
150 грн/рулон
Бульбашкова плівка
Бульбашкова плівка
1м*1,2м
10 грн/м пог
Гофрокартон
Гофрокартон
1,05 м*3м
40 грн
Поліпропілен
Поліпропілен
100л
30 грн
Поліетилен
Поліетилен
1м*4мм
10 грн/м пог
Картонний куточок
Картонний куточок
40мм*2м
10 грн
Мішок поліетилен
Мішок поліетилен
100л
8 грн
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
➤ Пакування вантажів в Вінниці при перевезенні компанією NOSHA - Картинка 5 ➤ Пакування вантажів в Вінниці при перевезенні компанією NOSHA - Картинка 6

При здійсненні масштабного переїзду з великою кількістю речей та вантажів, або при виконанні одиничного вантажоперевезення, ні в якому разі не можна нехтувати пакувальними матеріалами. Пакування служить запорукою того, що ваше майно буде транспортовано без механічних та кліматичних ушкоджень. Звичайно ж, використання пакувальних матеріалів залишається на розсуд клієнта, але в такому випадку вам варто підготувати себе до можливих пошкоджень вашого вантажу.

Логістична компанія NOSHA надає комплексні послуги транспортування вантажів у Вінниці та області, виконуючи пакувальні процеси відповідно.

Пакувальний процес та матеріали

Фахівці компанії NOSHA з усією відповідальністю ставляться до виконання поставлених завдань з вантажоперевезення, безсумнівно орієнтуючи свою роботу на забезпечення безпечного транспортування майна клієнта. Для забезпечення тієї самої безпеки в дорозі, настійно рекомендується використовувати пакувальні матеріали.

Процес підбору відповідних матеріалів та пакування вашого вантажу проходить на початкових етапах реалізації вантажоперевезення, і виконується досвідченими вантажниками компанії NOSHA. Фахівці компанії використовують матеріали наступного характеру:

  • пакувальний папір;
  • стрейч-плівка та бульбашкова плівка;
  • скотч;
  • картонні короби;
  • картонні кутники;
  • гофрований картон;
  • поліетилен, поліпропілен та ін.

Делікатно та ретельно упаковані вантажі на даному етапі підлягають завантаженню в транспортний засіб, і для забезпечення ще більш безпечного транспортування, майно кріпиться спеціальними ременями, кріпленнями, тросами та іншими надійними фіксаторами.

Пакування призначене захищати ваш вантаж не тільки від механічних пошкоджень під час перевезення, а й від пилу, вологи, вітру та інших природних явищ, які можуть вплинути на його стан. Тому, пакування - це один з найважливіших факторів, який варто взяти до уваги під час перевезення вантажів.

Увага та відповідальність

Транспортна компанія NOSHA та її фахівці, займаючись виконанням логістичних завдань, беруть повну відповідальність за вантаж під час виконання над ним всіх супутніх робіт. Тому пакуванню майна приділяється особлива увага, оскільки від цього залежить його безпечне пересування, а значить цілісність та працездатність за підсумком виконання транспортування.

Пакування вантажу рекомендується у всіх випадках перевезень, крім тих, в яких пакування не передбачене в принципі. NOSHA делікатно та дбайливо упакує ваш вантаж та доставить за потрібною адресою в цілості й схоронності.

Телефонуйте за номером 30-30, або замовляйте вантажоперевезення в Вінниці онлайн на сайті компанії NOSHA.