NOSHA
Головна Вінниця Вантажники

Послуги вантажників – Вінниця

➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Вінниці - Картинка 1
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Вінниці - Картинка 2 ➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Вінниці - Картинка 3
ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
ВАРТІСТЬ 1 ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКА: 200 грн
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ: 1 година

Після 1-ї години роботи тарифікація похвилинна (3 грн. за 1 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 200 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
 • Поверховість
 • Завантаження і вивантаження
 • Упаковка особистого майна
 • Розбирання та збирання меблів
Як ми працюємо
Швидко
Швидко
Оформлення замовлення online або за номером 30-30 впродовж декількох секунд
Безпечно
Безпечно
Надаємо всі необхідні документи
Комфортно
Комфортно
Вирішуємо всі транспортні завдання фахівцями NOSHA з мінімальною участю клієнта
Оперативно
Оперативно
Здійснюємо перевезення вантажів в найкоротші та своєчасні терміни
Ну що, поїхали?
Вантажники
- +
Пасажири
- +
Тип машини
Мінівен
Мінівен

до 800 кг (до 4 м.куб)

Спринтер
Спринтер

до 2 т (до 8 м.куб)

Фотон
Фотон

до 3 т (до 15 м.куб)

Газель
Газель

до 5 т (до 25 м.куб)

Вантажівка
Вантажівка

до 10 т (до 40 м.куб)

до 20 т (до 86 м.куб)

Дякуємо !
Дякуємо !
Наш менеджер обробить заявку протягом години і зв'яжеться з вами.
Помилка!
Сталася помилка, будь ласка оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Відгуки наших клієнтів
Олена

Купила пралку в Епіцентрі, але там потрібно було чекати машину два дні. Подзвонила в Ношу - протягом години пральна машина була вже у мене вдома.


Олена
Домогосподарка
Альбіна

Дуже швидко приїхала машина. Завантажили, привезли акуратно і без проблем. Ціни цілком адекватні і при цьому дуже ввічливі водії.ина.

Альбіна
Власниця шоуруму
Олексій

Спілкуються ввічливо та культурно. Оператор - Юлія все розпитала й знайшла потрібну мені машину і вантажників. Все зробили оперативно

Олексій
Підприємець
Іван

Замовляв евакуатор. Дзвонив по різним компаніям, але чи ціни космос або хамло або не міг додзвонитися. Тут все ок з першого разу


Іван
Кур'єр
➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Вінниці - Картинка 7 ➤ Послуги вантажників транспортної компапнії NOSHA в Вінниці - Картинка 8

У наш час послуги вантажників транспортних компаній явно недооцінені, хоча без їх досвіду та професіоналізму не проходить жоден логістичний процес. Самостійна реалізація перевезення, наприклад, холодильника, або шафи, кухонних гарнітурів, або інших габаритних предметів побуту, зовсім не представляється можливим, а якщо і знаходяться сміливці, то це може коштувати їм не тільки зіпсованого та непрацездатного майна, але й шкоди для здоров'я.

Вантажники ж в такій ситуації будуть дуже до речі, а професійні й відповідальні вантажники компанії NOSHA й зовсім здійснять вантажоперевезення в кращому вигляді, забравши на себе всі транспортні клопоти.

Обов'язки вантажників NOSHA

Транспортна компанія NOSHA для роботи у Вінниці відбирає тільки найкращі кадри, які проходять професійні та кваліфіковані перевірки. Для роботи в NOSHA вантажники повинні володіти особливими навичками, як, наприклад, вміння працювати із спеціалізованим обладнанням, вміння підготувати вантаж до транспортування, правильно його завантажити, супроводити в дорозі і т.д. Безсумнівно, велику роль відіграє і вміння виконувати вимоги замовника.

Команда логістичної компанії NOSHA - це компетентні фахівці, професійні вантажники, готові виконувати перевезення вантажів та масштабні переїзди будь-якої складності та призначення. Роботи, які беруть на себе вантажники NOSHA - це:

 • оцінка складності вантажоперевезення/переїзду;
 • грамотний підбір пакування, в залежності від конфігурації вантажів;
 • вибір оптимального транспортного засобу для здійснення перевезення;
 • виконання повного обсягу вантажно-розвантажувальних робіт;
 • реалізація процесів по фіксації майна, що перевозиться;
 • вивантаження та встановлення вантажів на зазначених місцях;
 • утилізація наслідків вантажоперевезення.

Також, майстри NOSHA стикаються і з ускладненими умовами вантажоперевезень, при яких потрібне залучення такелажного устаткування. Для таких робіт потрібні спеціальні навички, оскільки непідготовлений вантажник може не впоратися і завдати шкоди як вантажу, так і команді. На щастя, в NOSHA є досвідчені такелажники, готові виконати найскладніші завантажувальні роботи.

Пропозиції NOSHA

У Вінниці та Вінницькій області свої послуги з реалізації вантажоперевезень будь-якого призначення надає транспортна компанія NOSHA. Квартирні та офісні переїзди, перевезення обладнання та побутової техніки, перевезення будматеріалів, вантажне таксі, і навіть послуги евакуатора - все, що потрібно для блага жителів міста та області виконає NOSHA.

Замовити транспортні послуги NOSHA можна онлайн, скориставшись формою замовлення на сайті компанії, або через оператора, за номером телефону 30-30.