NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Головні "вороги" людини при переїзді

Головні "вороги" людини при переїзді

Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Ті, кому вже доводилося стикатися з цим процесом в житті, в своїй більшості підтвердять це судження. Процедура переїзду, так або інакше, поставить вас віч-на-віч з певними транспортними труднощами. Особливо, якщо не підійти до переїзду грунтовно, можна нашкодити своєму власному майну, тим самим скоротивши його придатність до використання, або зовсім позбавивши працездатності.

Крім цього, можна зіткнутися і з фінансовими складнощами, затримкою доставки майна, його частковою втратою і т.д. Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

"Вороги" будь-якого переїзду

В даному випадку, ми виділили 6 основних факторів впливу на успішність процесу переїзду, звичайно ж не в кращу його сторону. Якщо ви тільки плануєте свій переїзд, і хочете здійснити його в найближчому майбутньому, то наполегливо рекомендуємо врахувати такі нюанси:

  • "Всезнаючі" порадники

Наш світ, на даний момент, влаштований так, що родичі та друзі швидше порадять зробити все самому та заощадити гроші, ніж звернутися в транспортну компанію зі штатом професіоналів та необхідною технікою. Звичайно ж, ці поради спрямовані на благо, але їх автори часто не інформовані про те, які неприємності може спричинити самостійне виконання переїзду. Своїми силами впоратися можна, проте це буде надзвичайно важко, і при невмілому поводженні може накликати на вас як травмонебезпечні ситуації, так і значні фінансові збитки. Тому, однозначно, безпечніше та вигідніше звертатися саме в транспортні компанії.

  • Надмірне хвилювання

Такий фактор впливу на процес може нашкодити як при самостійних зборах, так і якщо ви звернетеся в транспортну службу. Нюанс полягає в тому, що переїзд для людини в будь-якому з випадків — це стресова ситуація. Розбір та сортування речей, підготовка їх до переїзду вимагає чималої уваги та зосередженості, але чомусь все це відбувається в дуже несприятливій та поспішній обстановці. На цьому етапі людина втрачає голову від нервів, і дуже часто впадає в ступор. Щоб не забути половину речей, все ретельно зібрати та підготувати до транспортування, радимо спробувати розслабитися, якщо буде потрібно — прийняти заспокійливе, або випити трав'яного чаю, видихнути та з новими силами, в повному спокої та впевненості продовжити планування свого переїзду та всіх поточних процесів.

  • Неуважність та неорганізованість

Як то кажуть, неуважність — страшна справа. А якщо в парі з неорганізованістю, то ще гірше. Для того, щоб переїзд пройшов успішно, необхідне чітке планування всіх процесів. Якщо ви зважилися на самостійне здійснення переїзду, то вам буде потрібно прорахувати всі моменти, такі як пакування, маркування, пошук транспортного засобу відповідної вантажопідйомності, завантаження майна та вивантаження на новому місці. Це досить складно, і вимагає значних сил, особливо, якщо мова йде про меблі, або техніку. Але для того, щоб не ускладнювати собі життя, ви можете довірити цю роботу професіоналам, які виконають все в комплексі, наприклад — транспортній компанії NOSHA.

  • Непрофесійний підхід

Часто, люди, ризикуючи своїм майном, самі усвідомлено покладаються на допомогу сім'ї, друзів, сусідів, і т.д., щоб заощадити. Але варто зазначити, що при невдалому результаті такого переїзду, ви не зможете компенсувати свої збитки, оскільки ви розраховували на допомогу, і ваші родичі/друзі її надали, але на їх непрофесіоналізм ви поклалися самі. Довіряючи своє майно в руки людей, які не мають навичок поводження з подібним вантажем, будьте готові до непередбачених ситуацій та збитків для вашої власності. Щоб уникнути таких ситуацій, все ж, варто покластися на фахівців цієї сфери, і викликати команду вантажників з логістичної компанії.

  • Неправильний розподіл часових ресурсів та втома

Для того, щоб результат вашого переїзду був успішним, вам необхідно перебувати в бадьорому настрої, бути повним сил для реалізації тих чи інших процесів. Для цього варто грамотно розрахувати час, який ви зможете приділити переїзду. Наполегливо рекомендуємо не відкладати все на останній момент, куди раціональніше буде збирати речі по кілька годин на день протягом тижня перед майбутнім переїздом. Збори в останній день можуть позначитися на вашому емоційному та фізичному стані, а отже втома може зашкодити процесу переїзду.

  • Необізнаність та дефіцит інформації

Якщо ви плануєте переїзд вперше, то ви напевне не володієте інформацією про ринок вантажоперевезень та про формування цін на послуги. У такому випадку, ви легко можете стати жертвою приватників-аферистів, які можуть гарненько поживитися на вашій необізнаності, завищивши, наприклад, ціну вантажоперевезення, або послуги вантажників. Радимо не піддаватися таким провокаціям, і звертатися безпосередньо в логістичні компанії зі стажем. Такою компанією для вас може стати NOSHA!

Обираючи послуги фахівців нашої компанії, ви:

  • обираєте професійний, комплексний та індивідуальний підхід до вашого замовлення;
  • можете бути впевнені у відповідальності та порядності наших вантажників;
  • можете з легкістю визначити потрібний для вас транспорт;
  • відразу бачите ціну за послугу, сформовану з урахуванням всього необхідного для вашого вантажу.

Слідуючи всім вищевказаним порадам, ви зможете з легкістю побороти своїх "ворогів", і успішно здійснити запланований переїзд.

Будьте спокійні та впевнені — покладайтеся на професіоналів NOSHA!

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.