NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог 11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують свої житлові умови. У цьому випадку мова йде про квартирний переїзд. Така ж, якщо не більше, кількість людей в літній період здійснює дачний переїзд. Є ще офісні та складські переїзди. Кожен з них має свої особливості, але в будь-якому випадку пов’язаний з турботами, клопотами, матеріальними та фізичними витратами.

Проблеми при зміні місця проживання. З огляду на фізичне і моральне навантаження на людину, найскладнішим, напевно, є квартирний переїзд. Адже треба здійснювати всі збори, коли сім’я продовжує жити в старій квартирі. Але якщо скористатися рекомендаціями та порадами досвідчених у цій справі людей, стресові стани й головний біль можна буде звести до мінімуму.

Як організувати квартирний переїзд без зайвих стресів

Щоб цей процес був максимально комфортним, слід взяти на озброєння Лайфхак, пропоновані досвідченими замовниками. Наступні нижче маленькі хитрощі зведуть нанівець цілий ряд проблем, пов’язаних зі зміною місця проживання:

 1. Перш за все, необхідно скласти детальний план майбутніх робіт із зазначенням термінів і виконавця. Першим його пунктом має бути позбавлення від непотрібних речей. Їх можна продати або роздати знайомим, віддати на благодійність.
 2. Попередньо слід провести всі необхідні заміри в старій і новій квартирі, щоб зрозуміти, чи є необхідність розбирати окремі види меблів. Відразу ж треба визначитися, що і в якій кімнаті буде стояти, щоб потім не довелося відразу робити перестановку.
 3. Орієнтуючись на кількість речей, запастися міцними коробками, плівкою, скотчем і іншими необхідними для пакування матеріалами.
 4. Складати речі слід по зонам, надписуючи кожну коробку. Важкий тягар навіть для однієї кімнати необхідно для зручності завантаження і розвантаження розкласти в кілька коробок (наприклад, книги для бібліотеки).
 5. Особливу увагу треба приділити пакуванню тендітних і особливо цінних речей. Тут економія пакувального матеріалу абсолютно недоречна.
 6. Те, що відразу ж знадобиться на новому місці (деякі види одягу, спальне приладдя, предмети гігієни тощо), пакувати слід окремо і завантажувати в першу чергу. Тоді при розвантаженні вони виявляться останніми та не зможуть загубитися у великій кількості коробок.
 7. Завантажувати коробки з речами в автомобіль слід блоками залежно від того, для якої зони вони призначені.
 8. Необхідно перевірити способи кріплення вантажу в кузові, щоб потім не довелося збирати черепки з розбитого посуду або розкидані речі зі зламаних коробок.
 9. Для перевезення домашнього скарбу краще вибрати або вихідні дні, або ранні години. У цьому випадку шанси знайти місце для паркування і не потрапити в пробку набагато вище, ніж в розпал робочого дня.
 10. Дуже серйозно слід поставитися до вибору перевізника. Це повинна бути надійна компанія, яка користується довірою клієнтів. Наприклад, такою фірмою є NOSHA, вже не один рік працює на ринку перевезень. Підтвердженням цьому є численні позитивні відгуки замовників, які вже користувалися її послугами.
 11. На час переїзду дітей і братів наших менших краще відправити до родичів або надійним знайомим. Така міра необхідна з двох причин:
 • по-перше, для їх же безпеки;
 • по-друге, щоб вони не відволікали під час завантажувальних і розвантажувальних робіт.

Оптимальний варіант – привезти їх в нову квартиру вже після того, як кімнати будуть обставлені меблями та всі речі розкладені по своїх місцях.

Якщо ви хочете без проблем, зайвих витрат часу, коштів і нервів здійснити квартирний переїзд, вам необхідно:

 • заздалегідь спланувати всі майбутні роботи;
 • якісно упакувати речі;
 • підготувати місце переїзду;
 • звернутися в «правильну» транспортну компанію.

Якщо ви не особливо обмежені в коштах, можна взагалі все клопоти по переїзду делегувати професіоналам.

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.