11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують свої житлові умови. У цьому випадку мова йде про квартирному переїзді. Таке ж, якщо не більше, кількість людей в літній період здійснює дачний переїзд. Є ще офісні і складські переїзди. Кожен з них має свої особливості, але в будь-якому випадку пов’язаний з турботами, клопотами, матеріальними та фізичними витратами.

Проблеми при зміні місця проживання. З огляду на фізичну і моральну навантаження на людину, найскладнішим, напевно, є квартирний переїзд. Адже треба здійснювати всі збори, коли сім’я продовжує жити в старій квартирі. Та й повсякденні турботи про всі її членах скасувати теж неможливо. Але якщо скористатися рекомендаціями і порадами досвідчених у цій справі людей, стресові стани і головний біль можна буде звести до мінімуму.

Як організувати квартирний переїзд без зайвих стресів

Щоб цей процес був максимально комфортним, слід взяти на озброєння Лайфхак, пропоновані досвідченими замовниками. Наступні нижче маленькі хитрощі зведуть нанівець цілий ряд проблем, пов’язаних зі зміною місця проживання:

 1. Перш за все, необхідно скласти детальний план майбутніх робіт із зазначенням термінів і виконавця. Першим його пунктом має бути позбавлення від непотрібних речей. Їх можна продати або роздати знайомим, віддати на благодійність.
 2. Попередньо слід провести всі необхідні заміри в старій і новій квартирі, щоб зрозуміти, чи є необхідність розбирати окремі види меблів. Відразу ж треба визначитися, що і в якій кімнаті буде стояти, щоб потім не довелося відразу робити перестановку.
 3. Орієнтуючись на кількість речей, запастися міцними коробками, плівкою, скотчем і іншими необхідними для упаковки матеріалами.
 4. Складати речі слід по зонам, надписуючи кожну коробку. Важкий тягар навіть для однієї кімнати необхідно для зручності навантаження і розвантаження розкласти в кілька коробок (наприклад, книги для бібліотеки).
 5. Особливу увагу треба приділити упаковці тендітних і особливо цінних речей. Тут економія пакувального матеріалу абсолютно недоречна.
 6. Те, що відразу ж знадобиться на новому місці (деякі види одягу, спальне приладдя, предмети гігієни і т.п.), упаковувати слід окремо і завантажувати в першу чергу. Тоді при розвантаженні вони виявляться останніми і не зможуть загубитися у великій кількості коробок.
 7. Завантажувати коробки з речами в автомобіль слід блоками залежно від того, для якої зони вони призначені.
 8. Необхідно перевірити способи кріплення вантажу в кузові, щоб потім не довелося збирати черепки з розбитого посуду або розкидані речі з зламаних коробок.
 9. Для перевезення домашнього скарбу краще вибрати або вихідні дні, або ранні години. У цьому випадку шанси знайти місце для паркування і не потрапити в пробку набагато вище, ніж в розпал робочого дня.
 10. Дуже серйозно слід поставитися до вибору перевізника. Це повинна бути надійна компанія, яка користується довірою клієнтів. Наприклад, такою фірмою є NOSHA, вже не один рік працює на ринку перевезень. Підтвердженням цьому є численні позитивні відгуки замовників, які вже користувалися її послугами.
 11. На час переїзду дітей і братів наших менших краще відправити до родичів або надійним знайомим. Така міра необхідна з двох причин:
 • по-перше, для їх же безпеки;
 • по-друге, щоб вони не відволікали під час навантажувальних і розвантажувальних робіт.

Оптимальний варіант – привезти їх в нову квартиру вже після того, як кімнати будуть обставлені меблями і всі речі розкладені по своїх місцях.

Якщо ви хочете без проблем, зайвих витрат часу, коштів і нервів здійснити квартирний переїзд, вам необхідно:

 • заздалегідь спланувати всі майбутні роботи;
 • якісно упакувати речі;
 • підготувати місце переїзду;
 • звернутися в «правильну» транспортну компанію.

Якщо ви не особливо обмежені в коштах, можна взагалі все клопоти по переїзду делегувати професіоналам.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.