NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Підготовка інструменту до перевезення

Для правильного перевезення інструменту даного характеру, необхідно провести підготовку до процесу, попередньо знявши знімні зовнішні частини інструмента. Для цього потрібно:

 • відкріпити нижню кришку для захисту педалей;
 • зняти верхню кришку, в основному закріплену на засувках;
 • при необхідності демонтувати ударний механізм, варто відкрутити болти кріплення, проте не рекомендуємо чіпати механізм в принципі;
 • викруткою відкріпити кришку, що закриває клавіші.

Після цих процедур, окремі елементи важливо ретельно упакувати, струни убезпечити щільним папером, м'яким матеріалом необхідно розділити клавіші та кришку.

При самостійному перевезенні музичного інструменту та відсутності можливості відкріпити деталі, його доведеться перевозити в зібраному вигляді — закріпіть кришки скотчем. Такий підхід допоможе уникнути механічних пошкоджень під час перевезення.

Піаніно необхідно щільно упакувати спеціальною пухирчастою плівкою. Якщо її немає — скористайтеся пледами, оберніть ними інструмент та зафіксуйте мотузкою. Так ви дуже знизите ризики ушкоджень.

План дій: перевезення піаніно

В першу чергу потрібно розуміти, які параметри у вантажу, який ви збираєтеся перевозити. Найчастіше транспортування необхідне для класичних піаніно, які мають довжину близько 1,5 метрів, і різняться тільки висотою. Центр тяжіння знаходиться на висоті 120 см. З вагою все інакше:

 • маленькі моделі важать від 180 до 280 кг;
 • великі моделі — 320-500 кг.

Як же правильно перевезти піаніно? Дотримуйтесь такого плану:

 • Не варто займатися транспортуванням особисто, якщо у вас немає досвіду перевезення вантажу даного характеру. Скористайтеся професійними послугами вантажників з перевірених транспортних компаній, наприклад, NOSHA. Вони зможуть швидко та безпечно перевезти інструмент, спустити та підняти його по сходах.
 • Визначте стан сходів в тому місці, де мають намір спускати та піднімати піаніно. У сукупності ваги інструменту з вагою співробітників транспортної компанії, сходинки можуть не витримати тиску, що може послужити створенню небезпечної для здоров'я та інструменту ситуації.
 • Складіть план маршруту, врахуйте всі дверні прорізи, які можуть попастися вам на шляху. Якщо піаніно несподівано не пройде в отвір, вам доведеться відмовитися від перевезення.
 • Варто заздалегідь подумати і про вибір машини для перевезення, а також варіантах завантаження інструменту. Або ж довірити це питання фахівцям.
 • При перевезенні піаніно важливо враховувати рівномірний розподіл ваги, і точок опори. Тому для проведення транспортування краще запросити по одному спеціалісту-вантажнику на кожні 45 кг ваги.
 • Переконайтеся в тому, що всі учасники процесу оснащені необхідними ременями та кріпленнями для правильного переміщення піаніно.
 • Важливо правильно встановлювати інструмент при транспортуванні, якщо він знаходитися в нестійкому положенні, потрібно сказати про це іншим, і виправити ситуацію.
 • Інструмент необхідно постійно підтримувати знизу, при цьому пам'ятаючи, що піаніно спрямоване вниз робить колосальний тиск.
 • Переконайтеся, що всі учасники мають можливість вчасно відійти, при виникненні небезпечної ситуації, наприклад, якщо хтось з учасників оступиться.

Найголовніше правило в процесі транспортування піаніно — вся робота повинна проводитися повільно та методично. У вас або запрошених фахівців повинна бути можливість вчасно зупинитися, щоб перехопити інструмент, перевести дух та відновити сили. Такий підхід дозволити контролювати ситуацію від початку та до кінця виконання, забезпечуючи зниження ризикових непередбачених ситуацій.

Завантаження та фіксація в машині

Як тільки всі роботи по переміщенню музичного інструменту на вантажний майданчик закінчені, вважайте, що велика частина справи зроблена. Необхідно приступати до завантаження в транспортний засіб. "ГАЗель" є найбільш частим вибором для транспортування піаніно, в ній інструмент встановлюється горизонтально.

Далі фортепіано необхідно надійно зафіксувати. У спеціальних машинах з високою тоннажністю в якості елементів закріплення представлені гідроліфти та металеві фіксатори. З їх допомогою інструмент надійно фіксується вздовж борту.

Не варто перевозити піаніно в холодну пору року — інструмент реагує на зміну температури оточення.

При перевезенні попередньо позначте маршрут, і долайте його без поспіху — щоб уникнути сильної тряски, вібрацій та механічних пошкоджень проводьте транспортування повільно, але впевнено.

А для повної впевненості у безпечному та грунтовному перевезенні вашого піаніно, довірте весь процес специалистам компанії NOSHA — проведемо транспортування делікатного вантажу в кращому вигляді за вигідними цінами в вашому місті!

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.