NOSHA

Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд?

Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з цим завданням, хочеться організувати і реалізувати переїзд з мінімальним збитком для часу, гаманця та психічного здоров’я.

Переїхати на нове місце проживання можна за допомогою мувінгової компанії, яка візьме на себе зобов’язання все скласти, запакувати, винести і доставити вантаж на нову адресу з подальшим занесенням, збором й т.д. А можна ризикнути впоратися з цим завданням й власними зусиллями. Тоді вам знадобляться поради та рекомендації наших фахівців, які це роблять щодня вже не перший рік.

Правильна організація квартирного переїзду й що слід зробити заздалегідь

Кілька зрозумілих порад допоможуть вам заощадити на переїзді не тільки час, а й свої дорогоцінні нерви:

 1. Проведіть повну ревізію та позбудьтеся від непотрібних речей, предметів інтер’єру або меблів. Все, чим ви не збираєтеся більше користуватися, можна продати або подарувати друзям або родичам. Так вам не доведеться оплачувати перевезення вантажу, який абсолютно даремний.
 2. Визначте дати переїзду. Обов’язково враховуйте, в який день вам потрібно переїхати – в будні дні дороги можуть бути переповнені. Тому перенесіть вивезення або на ранній ранок, або на вихідні дні.
 3. Незайвим буде складання плану переїзду.
 4. Продумайте, як ви будете маркувати коробки (по кімнатах або по вмісту). Краще заздалегідь сортувати речі, щоб полегшити пошук необхідної в перші дні на новому місці.
 5. Закупити достатню кількість пакувального матеріалу: коробки, пакети, плівки, скотч. Бажано, щоб вони були різного розміру. Маленькі підійдуть для перевезення дрібних й крихких предметів.
 6. Прописуйте вміст коробок. Начебто так просто звучить, але чомусь мало хто слідує цій раді. У процесі підготовки до цієї події часу завжди катастрофічно не вистачає, все падає з рук і з голови, тому немає нічого дивного в тому, що через тиждень вміст багатьох коробок буде для вас абсолютно несподіваним.
 7. Окремо зберіть все найнеобхідніше на перший час.
 8. Розберіть меблі, які точно не зможуть пройти у дверні отвори.

Як діяти напередодні переїзду

 1. Обов’язково виспіться. Завтра вам знадобляться сили, тому не відкладайте збори на останню ніч.
 2. Складіть повний перелік того, що будете перевозити, щоб нічого не забути і не втратити.
 3. Підготуйте перекус або подумайте, де ви будете замовляти вечерю.
 4. Подбайте про дітей, старих і тварин. Постарайтеся позбавити їх від цього стресу.
 5. Перевірте справність ліфтів на старому і на новому місці, а також переконайтеся, що є вільні місця для паркування поблизу.
 6. Підготуйте маршрут таким чином, щоб не застрягти в пробці.

Що важливо в день переїзду

 1. Дотримуйтесь спокою!
 2. Пам’ятайте, що предмети першої необхідності завантажувати слід в останню чергу.
 3. Перевіряйте, чи добре зафіксована меблі та техніка в машині.

Хочеться вірити, що наша стаття буде корисна вам і допоможе переїхати без клопоту та втрат. Але як би добре ви не підготувалися до перевезення, передбачити все практично неможливо. Допомога професіоналів максимально спростить і прискорить весь процес. З компанією NOSHA ваш переїзд пройде якісно, і вже ввечері ви зможете відпочити у вашій новенької квартирі.

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.