NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд?

Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з цим завданням, хочеться організувати і реалізувати переїзд з мінімальним збитком для часу, гаманця та психічного здоров’я.

Переїхати на нове місце проживання можна за допомогою мувінгової компанії, яка візьме на себе зобов’язання все скласти, запакувати, винести і доставити вантаж на нову адресу з подальшим занесенням, збором й т.д. А можна ризикнути впоратися з цим завданням й власними зусиллями. Тоді вам знадобляться поради та рекомендації наших фахівців, які це роблять щодня вже не перший рік.

Правильна організація квартирного переїзду й що слід зробити заздалегідь

Кілька зрозумілих порад допоможуть вам заощадити на переїзді не тільки час, а й свої дорогоцінні нерви:

 1. Проведіть повну ревізію та позбудьтеся від непотрібних речей, предметів інтер’єру або меблів. Все, чим ви не збираєтеся більше користуватися, можна продати або подарувати друзям або родичам. Так вам не доведеться оплачувати перевезення вантажу, який абсолютно даремний.
 2. Визначте дати переїзду. Обов’язково враховуйте, в який день вам потрібно переїхати – в будні дні дороги можуть бути переповнені. Тому перенесіть вивезення або на ранній ранок, або на вихідні дні.
 3. Незайвим буде складання плану переїзду.
 4. Продумайте, як ви будете маркувати коробки (по кімнатах або по вмісту). Краще заздалегідь сортувати речі, щоб полегшити пошук необхідної в перші дні на новому місці.
 5. Закупити достатню кількість пакувального матеріалу: коробки, пакети, плівки, скотч. Бажано, щоб вони були різного розміру. Маленькі підійдуть для перевезення дрібних й крихких предметів.
 6. Прописуйте вміст коробок. Начебто так просто звучить, але чомусь мало хто слідує цій раді. У процесі підготовки до цієї події часу завжди катастрофічно не вистачає, все падає з рук і з голови, тому немає нічого дивного в тому, що через тиждень вміст багатьох коробок буде для вас абсолютно несподіваним.
 7. Окремо зберіть все найнеобхідніше на перший час.
 8. Розберіть меблі, які точно не зможуть пройти у дверні отвори.

Як діяти напередодні переїзду

 1. Обов’язково виспіться. Завтра вам знадобляться сили, тому не відкладайте збори на останню ніч.
 2. Складіть повний перелік того, що будете перевозити, щоб нічого не забути і не втратити.
 3. Підготуйте перекус або подумайте, де ви будете замовляти вечерю.
 4. Подбайте про дітей, старих і тварин. Постарайтеся позбавити їх від цього стресу.
 5. Перевірте справність ліфтів на старому і на новому місці, а також переконайтеся, що є вільні місця для паркування поблизу.
 6. Підготуйте маршрут таким чином, щоб не застрягти в пробці.

Що важливо в день переїзду

 1. Дотримуйтесь спокою!
 2. Пам’ятайте, що предмети першої необхідності завантажувати слід в останню чергу.
 3. Перевіряйте, чи добре зафіксована меблі та техніка в машині.

Хочеться вірити, що наша стаття буде корисна вам і допоможе переїхати без клопоту та втрат. Але як би добре ви не підготувалися до перевезення, передбачити все практично неможливо. Допомога професіоналів максимально спростить і прискорить весь процес. З компанією NOSHA ваш переїзд пройде якісно, і вже ввечері ви зможете відпочити у вашій новенької квартирі.

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.