NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна довірити переміщення такого специфічного вантажу. Адже він належить до категорії, що швидко псується та вимагає дотримання цілого ряду особливих правил перевезення.

Складнощі перевезення свіжих овочів і фруктів

Для переміщення плодоовочевої продукції необхідно використовувати особливу тару і спеціально обладнані транспортні засоби. Перевезення вантажу цієї категорії неспеціалізованим транспортом допускається, тільки якщо час з моменту завантаження і до початку розвантаження становить до 6 годин. Але і в цьому випадку це повинен бути фургон або автомобіль з брезентовим покриттям. І в тому, і в іншому випадку обов’язково забезпечення провітрювання.

У разі більш тривалого часу перебування в дорозі, перевезення вантажу здійснюється в рефрижераторних фургонах. У них повинен підтримуватися певний температурний режим, рівень вологості і деякі інші параметри. Подається на навантаження транспортний засіб, призначений для рефрижераторних перевезень, попередньо піддається санітарній обробці. Плодоовочева продукція розподіляється по ряду параметрів:

  • вид;
  • сорт;
  • ступінь зрілості.

Перевозиться продукція повинна бути суха і чиста, не мати видимих пошкоджень. Не можна допускати в рефрижераторні перевезення нестандартні овочі та фрукти, перезрілу, мляву або гнилу продукцію. Забороняється транспортування вишень і черешень без плодоніжки, недозрілих помідорів. Перевозити змішані вантажі можна тільки після проведення контролю їх сумісності.

Кожен вид продукції має оптимальний показник температури для транспортування. Тому влітку транспортний засіб охолоджується, а взимку підігрівається до встановленої температурної норми. Вона повинна бути однаковою і при завантаженні, і при розвантаженні. Для транспортування кожного виду продукції використовується відповідна вимогам ГОСТу тара.

Щоб уникнути виникнення нестачі кисню в транспортному засобі, використовується внутрішня вентиляція або забезпечення попадання свіжого повітря ззовні.

Правила транспортування плодоовочевої продукції

При перевезенні ягід, фруктів і овочів на великі відстані слід пам’ятати про три основні правила:

  • розраховувати маршрут з урахуванням часу, протягом якого продукція здатна повністю зберігати товарний вигляд і якість;
  • забезпечувати постійне дотримання оптимального температурного режиму;
  • при перевезенні збірного вантажу, що вимагає однакової температури, орієнтуватися на більш нестійкий товар в плані термінів зберігання.

Є ще й цілий ряд додаткових вимог. Наприклад, тара з вантажем не повинна стояти безпосередньо на підлозі і діставати стелі. Необхідно залишати зазори для циркуляції повітря. Упаковка повинна бути екологічно чистою та безпечною. Якщо продукт розташований в тарі в кілька рядів, внизу слід класти більше тверді, а вгорі – самі м’які плоди. Слід відмовитися від транспортування сильно пахнуть продуктів (типу цибулі, часнику, картоплі, цитрусових) разом з іншими фруктами і овочами. В іншому випадку останні вберуть запахи, втративши при цьому характерні для них смакові якості. Є обмеження і у швидкості пересування транспортних засобів, що перевозять плодоовочеву продукцію (до 90 км / год за міжнародними, національних і регіональних трасах і до 60 – по дорогах місцевого значення).

Роблячи підсумки всьому вищесказаному, слід зазначити, що транспортування свіжих овочів і фруктів можна довірити далеко не кожній фірмі, навіть якщо вона займається перевезенням вантажів професійно. Для цього необхідно мати в розпорядженні спеціалізовані транспортні засоби. В Україні до компаній, які мають у своєму автомобільному парку фургони-рефрижератори, відноситься NOSHA. Кваліфікований персонал, досвідчені водії зможуть забезпечити доставку найвимогливішій до умов зберігання і перевезення продукції в будь-який регіон країни.

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.