Переваги та особливості вантажного таксі

Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі збільшилася в кілька разів. Щодня в приватному порядку потрібно відправити термінові посилки на міжобласному та міжміському рівні. У список нових транспортних завдань мегаполісів додалися доставка їжі, декору, медикаментів та багато іншого.

Виходячи з реальної ситуації, до служби пасажирського таксі та компаній з вантажоперевезень меблів додався третій варіант: вантажне таксі, яке пропонує комплексні послуги. Ця служба підходить тим, хто потребує термінового вирішення проблеми транспортування речей. Робота сучасних компаній дозволяє вирішувати нестандартні завдання в великому місті та області.

Чому клієнти вибирають вантажне таксі?

Сервіс стандартних перевезень передбачає або габаритні предмети у великій кількості з відсутністю пасажирських місць, або пасажирські місця з обмеженим обсягом місця для речей. При зверненні в службу вантажного таксі клієнт може розраховувати на автомобіль, який підходить і для предметів, і для пасажирів. Це зручне вирішення питання, коли необхідний одиничний трансфер для сім’ї з набором валіз від будинку в аеропорт або на вокзал. Також нові служби, які передбачають комплекс послуг, мають ряд інших переваг.

Оптимальний вибір машини

Під час узгодження замовлення з клієнтом, менеджер компанії-перевізника підбирає максимально комфортне авто. У парку фірми є машини різного типу: легкові види (седан, універсал, хетчбек, позашляховик), вантажні ( «ГАЗель») і середні види (мінівен, мікроавтобус, фургон). Завдяки цьому вибору замовник отримує комфортне переміщення пасажирів та достатній обсяг місць для перевезення своїх речей.

Оперативність та кращий маршрут

Для великого міста найбільше значення має час. Якщо для пересування по місту з набором габаритних предметів недостатньо пасажирського транспорту, тоді зручно користуватися послугами вантажного таксі. Можна оформити термінове перевезення або замовити машину заздалегідь. Машини, підключені до роботи служби, розташовані по всьому місту, тому клієнт одержує не авто зі стоянки фірми, а найближче вільне вантажне таксі.

Менеджер call-центру становить оптимальний маршрут і при необхідності вносить кілька точок. Шлях прокладається за допомогою GPS-системи з урахуванням побажань клієнта і ситуації на дорогах.

Низька вартість перевезення

У разі коли клієнтові не потрібні додаткові послуги у вигляді роботи вантажників або організації упаковки, оплата замовлення вантажного таксі враховує тільки кілометраж. Можливість не сплачувати час, витрачений на організаційні питання, суттево знижує ціну вантажоперевезення.

Доставка товарів на договірній основі

У разі завдання, яка вимагає регулярногих перевезень, вантажне таксі – також ідеальне рішення проблеми.

Комплексні послуги

Для переїзду цілого офісу по місту або речей з квартири можна замовити послугу, яка включає винос предметів, їх упаковку та фіксацію в авто, занос предметів у фінальній точці. При цьому клієнт під час переїзду може супроводжувати свій вантаж.

Вантажне таксі – це альтернативне рішення задач, яке включає і перевезення речей, і трансфер пасажирів. Великий вибір машин та низька вартість робить такий вид вантажоперевезень максимально комфортним для різних видів переїздів.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.