17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

Дуже багато людей неспроста так негативно і насторожено ставляться до переїзду. Воно й зрозуміло, адже збір, пакування, перевезення речей та меблів не тільки вимагають титанічних зусиль, а й тягнуть за собою грошові та часові витрати. А у багатьох до сих пір виникають такі асоціації, як дивні хамовиті вантажники, втрачене майно та, звичайно, нерви і стрес. Тому переїзд – завдання не з простих. Рано чи пізно з нею стикається кожен з нас. Зібрати всі меблі, предмети інтер’єру, техніку і одяг, запакувати, занурити все і доставити на нове місце – зовсім не дивно, що більшість людей після цих думок відкладає свій квартирний, дачний, офісний або складської переїзд якомога довше.

Для команди професіоналів цей процес не становить жодних труднощів, проте є і свої хитрощі і нюанси при підготовці, якими ми готові поділитися.

Прості лайфхаки, щоб уникнути стресу при переїзді

Як же все-таки правильно організувати перевезення вантажів, з чого починати? Щоб переїзд не псував картину радісного новосілля, варто поставитися до нього грамотно і серйозно. Ось деякі поради:

 1. Планування – це запорука успішного і швидкого переїзду. Як тільки визначилися з датою, відразу приступайте до етапу планування. Складіть для себе список речей, меблів та іншого майна, які будуть транспортовані, продумайте план переїзду максимально точно, списком або замальовкою на папері – як вам зручно. Так ви будете розуміти, що і де буде знаходитися в новому приміщенні.
 2. Умовно поділіть все на категорії. Наприклад, меблі та декоративні предмети визначте в першу категорію. Побутові прилади – в другу. У третю внесіть посуд та інші крихкі предмети.
 3. Коробки. Запасіться величезним їх кількістю, краще різного розміру. Також широкий скотч стане вашим незамінним другом на цей період. Стануть в нагоді навіть щільні пакети для сміття, різноманітні «картаті» та інші сумки.
 4. Запасіться пакувальної плівкою або тканиною для б’ються і тендітних предметів.
 5. Якщо меблі негабаритна, а дверні отвори і сходи досить широкі, то можна обійтися без розбору її на дрібні деталі і перевозити в складеному вигляді. Не забувайте, що можна підписувати коробки по вмісту. Це допоможе вам по приїзду на нове місце легко знайти потрібне.
 6. Заздалегідь складіть план розміщення меблів і побутових приладів на новому місці. Це також скоротить час і не змусить вас надалі займатися перестановками.
 7. Пам’ятайте, що вага однієї коробки не повинен перевищувати 30 кг.
 8. Не змішуйте продукти харчування з побутовою хімією або одягом.
 9. Хорошим рішенням буде заздалегідь зібрати кілька коробок з позначкою «Відкрити в першу чергу»: в них будуть лежати найнеобхідніші речі, які можуть знадобитися відразу після в’їзду в нове місце. Це може бути набір посуду, особистих засобів гігієни, чиста постільна білизна, одяг і взуття на перші дні або ноутбук. Подумайте, без чого вам важко обійтися. Перевірте, щоб все необхідне було на місці.
 10. В процесі зборів ви можете виявити безліч предметів і речей, якими кілька років не користувалися. Сміливо викидайте їх або продайте. В інтернеті чимало сайтів, де можна запропонувати все, що вам вже не знадобиться, або відгукнутися на конкретне прохання про допомогу, щоб не переплачувати за транспортування.
 11. Не плануйте перевезення вантажу у вечірній час. Пам’ятайте про дорожні пробки. Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, краще переїжджати вранці або в вихідний день.
 12. Інструменти. Вони можуть знадобитися для установки пральної машини, навішування карниза, полки і т. Д.
 13. Якщо у вас є діти або домашні тварини, відправте їх кудись на момент переїзду.
 14. Всю техніку пакуйте в останню чергу.
 15. Легкозаймисті речовини, різні розчинники і лаки потрібно упакувати окремо від інших речей.
 16. Всі особливо цінні речі (коштовності, ювелірні вироби, гроші та документи) тримайте при собі. Це відноситься і до ліків.
 17. Якщо ви вирішили скористатися послугами транспортної компанії з вантажниками, турбуватися нема про що. Професіонали компанії NOSHA знають свою роботу. Вони проведуть точний розрахунок і перевезуть ваше майно швидко і без втрати якості. Надійна і якісна упаковка нашої компанії гарантує безпеку і збереження майна при транспортуванні.

Наша компанія перевірила ці прості на перший погляд хитрощі часом і десятками тисяч перевезень. Якщо ви не бажаєте власними зусиллями організовувати свій переїзд, скористайтеся послугами професіоналів. Наші вантажники швидко і правильно зберуть все необхідне в встановлені терміни і якісно організують переїзд будь-якої складності по цілком адекватною вартості. Ми самостійно підберемо відповідний транспорт в залежності від ваги і габаритів вантажу, а також складемо раціональний маршрут.

Замовити зворотній дзвінокШвидке замовленняПідтверджуючи замовлення, я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності.