NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року. В таких ситуаціях не виключено попадання вантажних машин в затяжні пробки через ожеледицю або снігопад, досить важко в холодному середовищі здійснюються і такелажні роботи, а упаковці вантажів слід приділити подвійно ретельну увагу.

Через те, що виникають складнощі зимового перевезення, дрібні транспортні компанії та приватники часто перестають надавати транспортні послуги, оскільки просто-напросто не можуть з ними впоратися. Тому, рішенням подібних питань взимку займаються тільки досвідчені та великі транспортні компанії, які мають відповідні навички роботи.

Перевезення зі складнощами

У зимову пору року вантажоперевезення дійсно стають вкрай складним процесом, але є окремі види майна, які в цих умовах перевозити найскладніше. це:

 • крихкі вантажі;
 • теплолюбні вантажі.

Але наявність труднощів реалізації транспортування не говорить про те, що їх необхідно припинити зовсім. Досить просто виконувати певні маніпуляції з підготовки вантажу до перевезення.

Крихкі вантажі

Здійснення перевезення крихких вантажів дається складно навіть влітку. А якщо мова йде про перевезення в зимову пору року, то завдання стає з роду "Місія нездійсненна". Взимку в дорозі через нестабільність погоди, ожеледі, або несподівані хуртовини, під час перевезення може постраждати не тільки вантаж, але і транспортний засіб. Однак, це всього лише ускладнені умови, які можна легко передбачити. На даному етапі досить приділити належну увагу пакуванню вашого майна.

Для того, щоб в цілості й схоронності перевезти найкрихкіші вантажі, необхідно використовувати такі пакувальні матеріали, як:

 • поролон;
 • бульбашкова плівка;
 • скотч;
 • картонні короби.

Найважливішим матеріалом з цього списку при пакуванні вашого майна є саме бульбашкова плівка. Її використовують для пакування кожної деталі/предмета в кілька шарів, щоб плівка щільно закривала вантаж та прилягала з усіх боків. Бульбашкова плівка допомагає захистити самі крихкі предмети, від чашки з чайного сервізу, до дзеркала на всю стіну.

Наступні дії із завантаження такі:

 • У картонні короби відповідного розміру щільно розподіляють поролон.
 • У підготовлену ємність для перевезення поміщають упакований плівкою вантаж.
 • Для надійного захисту, поролон поміщають між коробами.
 • Коробки закриваються та обробляються скотчем.

Важливо: економити на пакувальних матеріалах — це накликати на себе збитки. Наша порада — не нехтувати пакувальними матеріалами для вашого вантажу, якщо ви хочете отримати його в цілості й схоронності за підсумком і без того непередбачуваного зимового перевезення.

Теплолюбні вантажі

До сегменту цих вантажів відносяться меблі, а також техніка, і цілком очевидно чому — меблі при низьких температурах втрачають свій зовнішній вигляд, а техніка — елементарно виходить з ладу. Вирішити питання з транспортування меблів і техніки взимку також допомагають пакувальні матеріали. Правда, в цьому випадку, для забезпечення сприятливих умов перевезення, широко застосовується стретч-плівка, в комбінації з уже відомою нам бульбашковою. Якщо вантаж малогабаритний, то після пакування він поміщається в картонну коробку.

До теплолюбних вантажів також підрозділяються рослини і тварини. При перевезенні рослин взимку необхідно дотримуватися приписів, наприклад, ні в якому разі не можна поливати їх грунт напередодні транспортування. Мінусова температура повітря візьме своє, і грунт промерзне, що спричинить за собою загибель рослини. Рослини прийнято перевозити в картонних коробах, залишаючи верхівки зовні, обмотані в бульбашкову плівку.

Тварини ж подорожують в утепленому транспорті. Якщо ви маєте намір перевозити свого улюбленця в мороз, то підготуйте для цього його клітку:

 • покладіть теплий плед, або інший матеріал, що утеплює, на дно клітки;
 • до бічних частин клітки прикріпіть утеплювач, який запобігає проникненню протягів.

Труднощі, яких не уникнути

Варто врахувати, що зимові перевезення можуть супроводжуватися складнощами, яких, на жаль, не уникнути. Мова йде про швидкість перевезення вантажів, і терміни їх доставки. Через погодні умови, ожеледиці та інше, вантажний транспорт не може пересуватися з тією ж швидкістю, що й влітку, наприклад. Крім цього, взимку погода вкрай нестабільна, можуть утворюватися хуртовини й заметілі, і навіть снігові бурі, що значно ускладнює пересування транспорту, якщо не обмежить його зовсім. Часто через погані погодні умови терміни перевезення значно зсуваються, і виконуються довше, ніж очікувалося.

З таким складним завданням, як вантажоперевезення в зимову пору року, не впоратися без певних навичок роботи, спеціалізованої техніки, необхідного транспорту, пакувальних матеріалів і т.д. Кваліфіковані послуги з перевезення вантажів потрібно шукати тільки транспортних компаніях з досвідом. Такою компанією в Україні є NOSHA.

Довіряйте своє майно в руки професіоналів NOSHA в будь-який час року, і отримуйте його за підсумком вантажоперевезення в цілості й схоронності!

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.