NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UARU
ГоловнаБлогПідбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. Щоб економічно та безпечно транспортувати своє майно, необхідно свідомо вибирати досвідчену та кваліфіковану транспортну компанію, як, наприклад, NOSHA.

На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для того чи іншого перевезення? Рекомендуємо врахувати такі аспекти, як:

  • габарити та тип вашого майна;
  • кількість перевезених речей;
  • відстань перевезення.

Поспішаємо вас попередити, і запобігти непередбачені ситуації та розтрати — спроба заощадити на замовленні вантажного авто з невідповідною (меншою) місткістю та вантажопідйомністю може увінчатися провалом, і необхідністю викликати ще одне авто, або доплачувати за доставку вантажу куди більшого обсягу.

Щоб ваше перевезення або переїзд пройшли успішно та без казусів, зверніться в NOSHA, і зробіть вигідний вибір вантажного транспорту.

Вибір вантажного авто з урахуванням специфіки перевезення

Фактори, за якими варто підбирати авто для перевезення вантажу, дуже вагомі — саме від точного визначення цих умов буде залежати успішне завантаження та транспортування майна. Варто серйозно оцінити:

  • вантажопідйомність авто, яка повинна точно відповідати реальній вазі вантажу;
  • місткість авто, завдяки якій в кузові можна буде розмістити необхідний обсяг заявлених речей.

Важливо — для забезпечення безпечного перевезення вантажу, незалежно від його габаритів, переконайтеся, що кузов оснащений спеціальними ременями та кріпленнями для фіксації майна. Так вантаж в цілості подолає переміщення навіть на далекі дистанції.

Типи автомобілів для перевезення вантажу

Варто приділити неабияку увагу специфіці вашого майна, і варіантам його завантаження в авто. Для здійснення перевезень мало- і великогабаритних вантажів передбачені машини з можливістю виконання завантажувальних робіт зверху, ззаду і збоку. NOSHA в своєму розпорядженні має подібні транспортні засоби, щоб забезпечити своїм клієнтам максимально комфортні умови перевезення.

Неправильно підібраний автомобіль з невідповідним кузовом може ускладнити задачу — це загрожує додатковими діями по вантажно-розвантажувальним роботам, а отже і збільшенням ціни за послугу. Звичайно ж, вам це невигідно, тому спочатку краще довірити вибір автомобіля професіоналам.

Фахівці NOSHA не тільки виконають грамотний підбір вантажної машини, відповідно до специфіки вантажу, але і забезпечать проведення належних завантажувальних процесів, а також безпечне перевезення майна. Наприклад, якщо вашою метою буде перевезення кількох коробок з особистими речами, то оптимальними варіантами авто, які запропонують вам співробітники компанії, будуть Ford Transit, Peugeot Expert III або Mercedes-Benz Vito Van. Якщо мова йде про транспортування більш габаритних вантажів, наприклад столу, холодильника або шафи, то вам підійде Mercedes-Benz Sprinter II, Peugeot Boxer Van III або Volkswagen Crafter II. Крупногабарити в свою чергу краще перевозити на вантажних моделях марок ISUZU, Volvo, MAN і МАЗ.

Лайфхак при переїзді

Здійснюючи переїзд, необхідно так само уважно підійти до вибору транспортних засобів, які будуть здійснювати безпосередньо перевезення майна. І в більшості випадків клієнти вибирають один великий та місткий автомобіль, щоб здійснити перевезення за раз. Однак, куди більш економічним ходом буде вибір 2 або 3 автомобілів категорії "В", ніж залучення такого дорогого варіанту, як авто класу "C" або "D".

Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.