NOSHA
з 8.00 до 22.00
щодня
UA RU
Головна Блог Перевезення пральної машини

Перевезення пральної машини

Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення. Таке перевезення — найоптимальніше, оскільки за даних умов вам не доведеться гаяти час на пошук вантажників, і, в більшості випадків, платити за доставку — компанія-продавець здійснить все замість вас, гарантуючи цілісність майна.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.

Підготовка пральної машини до перевезення

Першим, і напевно найголовнішим, етапом є упаковка. Упакуйте машинку в її заводську коробку, при цьому заклавши поролоном або пінопластом весь вільний простір усередині. Однак, якщо у вас не виявилося коробки від пральної машини, і інших транспортних її елементів, як це часто буває, то постарайтеся придумати для них відповідну заміну.

Щоб правильно та надійно підготувати пральну машину до перевезення, дотримуйтесь такого плану:

 • В першу чергу, відключіть побутову техніку від труб водопроводу та від електромережі. Може звучати смішно та дико, але на практиці зустрічаються випадки, коли при транспортуванні забувають відкрутити шланги.
 • Прослідкуйте, щоб в пральній машинці не залишилося рідин. В даному випадку варто перевірити на наявність води патрубки, зливний насос та шланги.
 • Важливо надійно закріпити шланги, люк та дроти, щоб ніщо не перешкоджало транспортуванню.
 • Переконайтеся, що закрили всі виступаючі частини, щоб ніхто не травмувався під час переміщення пральної машини.

Проробивши цю роботу, переходьте до не менш важливого етапу — закріпіть бак. Для цієї мети рекомендується використовувати транспортні гвинти. Але якщо вони, наприклад, загубилися, то ви можете скористатися підручними матеріалами. Відкрутіть болтики, які закріплюють верхню панель, заповніть вільний простір тканиною, поролоном або пінопластом, встановіть панель на її вихідне місце та надійно закріпіть. Тепер бак в безпеці.

Тепер закріпіть дверцята, незважаючи на те, що у них вже є кріплення, клейкою стрічкою, або мотузкою. Обмотайте пральну машинку тканиною, і обв'яжіть мотузкою. Зливний шланг акуратно скрутіть, закріпіть клейкою стрічкою, і покладіть в пакет, або також обмотайте м'якою тканиною.

Як прийнято перевозити пральну машинку?

Пральну машину в ідеалі прийнято перевозити у вертикальному положенні, за умови, що ви надійно закріпили барабан та бак. Перевезення на боці допустимо, якщо при цьому машинка в вантажному авто буде розташована у напрямку руху.

Коли пральна машина ретельно підготовлена та упакована, її можна вантажити в автомобіль. Розглянемо варіанти, як можна завантажити побутову техніку. Якщо ви спускає машинку по сходах, то становище її також має бути вертикальним. Однак, якщо такої можливості не передбачається, її можна злегка нахилити назад.

Якщо пральна машинка буде перевозитися в кузові вантажного транспортного засобу, то завантажити її досить легко. А як можна перевозити техніку, якщо транспортування буде відбуватися, наприклад, в легковому седані?

В такому випадку перевезення пральної машини повинне здійснюватися:

 • стоячи;
 • на боці;
 • на задній панелі.

Машинку рекомендується попередньо просушити, щоб не постраждала електроніка, і якщо ви все таки не закріпили бак і барабан, то, щоб уникнути поломок, забезпечте щільне прилягання всіх деталей за допомогою м'яких матеріалів.

Наслідки неправильного перевезення

Очевидно, що найнеприємніше з наслідків перевезення — це поломка пральної машини та вихід її з ладу. Які ситуації можуть виникнути після неправильного перевезення:

 • поломка зливного насоса;
 • зламаний корпус;
 • випадання та розкол відсіку для кондиціонера;
 • несправність панелі управління;
 • зламаний люк;
 • відмова електроніки;
 • порвані шланги;
 • зламаний амортизатор і т.д.

Чи варто говорити про те, чим загрожують подібні поломки пральної машини для її власника? Не ризикуйте, і справно виконуйте кожен етап підготовки свого майна до перевезення. А краще зверніться до професіоналів, які швидко та кваліфіковано організовують перевезення пральної машини в вашому місті.


Для перевезення пральної машинки за вигідними цінами та з високим рівнем обслуговування, звертайтеся в транспортну компанію NOSHA, і нехай ваша побутова техніка служить вам довгі роки!
Дізнайся більше
Дізнайся більше
Як правильно організувати квартирний переїзд?
Як правильно організувати квартирний переїзд?

Як правильно організувати квартирний переїзд? Квартирний переїзд, навіть якщо він в межах рідного міста, завжди завдає чимало клопоту. І звичайно ж, кожному, хто зіткнувся з...

17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем
17 лайфхаків для швидкого переїзду без проблем

17 лайфхаков для быстрого переезда без проблем Очень много людей неспроста так негативно и настороженно относятся к переезду. Оно и понятно, ведь сбор, упаковка, перевозка

Переваги та особливості вантажного таксі
Переваги та особливості вантажного таксі

Переваги та особливості вантажного таксі Індустріальний розвиток створює нові види комфорту та нові проблеми. Наприклад, з появою продажів через інтернет кількість поштових доставок по автомагістралі

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти
Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти

Як правильно перевозити свіжі овочі та фрукти Гарним результатом при перевезенні овочів та фруктів вважають результат з найменшими втратами смакових та зовнішніх якостей продукту. Адже

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд
11 порад, як легко організувати будь-який переїзд

11 порад, як легко організувати будь-який переїзд У сучасному житті переїзд не є чимось дуже вже незвичайним. Щодня десятки тисяч сімей з’їжджаються і роз’їжджаються, покращують

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів
Організація перевезень свіжих овочів і фруктів

Організація перевезень свіжих овочів і фруктів Значний відсоток всіх перевезень припадає на транспортування свіжих овочів і фруктів. Чи не кожної компанії, що займається вантажоперевезеннями, можна

Як розрахувати вартість вантажоперевезень
Як розрахувати вартість вантажоперевезень

Послуги вантажоперевезень - це окремий вид економіки України, як і будь-якої іншої країни. Транспортування вантажів здійснюється на багатьох видах транспорту, але особливо затребуваними є автомобільні вантажоперевезення. Важливим для тих, хто надає послуги і хто їх отримує, є питання, як розрахувати вартість вантажоперевезення.

Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії
Вантажоперевезення в Україні: які потрібні документи та ліцензії

Автомобільні вантажоперевезення - особливо затребувана в Україні послуга. Її можуть надавати транспортні компанії та приватні вантажоперевізники. Але для цього недостатньо лише мати в розпорядженні транспортний засіб. Здійснення таких робіт виконується за певними правилами, регулюється законодавством.

Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення
Вантажоперевезення майбутнього — безпілотні перевезення

Коли люди замислюються про те, як виконати те, чи інше перевезення вантажу, вони стикаються з питаннями пошуку відповідного транспорту для здійснення транспортування. А якщо ми скажемо вам, що майбутнє не за горами, і зовсім скоро в наше життя увійдуть нові тенденції?

Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення
Вантажне таксі VS Комплексні вантажоперевезення

У логістичної компанії NOSHA є безліч пропозицій, серед яких вам, як людині, яка бажає перевезти вантаж, будуть цікаві "Вантажне таксі", а також виконання певної послуги, але в комплексі, так би мовити "під ключ". Давайте ж детальніше розберемося, в яких випадках зручніше користуватися вантажним таксі, а коли варто повністю довірити процес компанії.

Головні "вороги" людини при переїзді
Головні "вороги" людини при переїзді

Переїзд — справа досить нелегка, трудомістка та "нервова". Тому, давайте детальніше поговоримо про головні труднощі та "ворогів" людини, яка має намір здійснити переїзд, і про те, як з цими "ворогами" боротися.

Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?
Як підготуватися до перевезень в зимову пору року?

Вантажоперевезення — це складна логістична операція, що вимагає залучення професіоналів-вантажників, високотехнологічного обладнання, техніки та багато чого іншого, в залежності від специфіки вантажу, що перевозиться. Але, ще складніше цей процес стає тоді, коли перевезення здійснюється в зимову пору року.

Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна
Підбір вантажного авто для перевезення вашого майна

Пошук транспорту, здатного перевезти той чи інший вантаж — це справа не з легких, не дивлячись на пропоновану різноманітність приватних та комерційних пропозицій на ринку вантажоперевезень. На що ж варто звертати увагу при виборі вантажного авто для перевезення?

Переїзд — як підготувати приміщення?
Переїзд — як підготувати приміщення?

Замислюючись про переїзд в нову квартиру, де тільки закінчили робити сучасний ремонт, потрібно врахувати безліч супутніх процесу факторів. А багато людей помилково вважають, що організація переїзду — це просто і легко. Крім основного процесу переїзду, необхідно сконцентрувати увагу і на підготовці приміщення, яке стане завершальною крапкою всієї процедури.

Правильне та продумане перевезення акваріумів
Правильне та продумане перевезення акваріумів

Якщо ви великий любитель всіляких декоративних акваріумних рибок, то у вас вдома безумовно є акваріум, і можливо навіть не один. І як справжній цінитель своїх маленьких підопічних, ви напевно зробили все можливе, щоб як слід облаштувати їм приватне житло. Однак, ви повинні бути інформовані не тільки про те, як облаштовувати акваріум, але і про те, як при необхідності його перевезти.

Перевезення холодильника: чого ви не знали
Перевезення холодильника: чого ви не знали

Перевезення холодильника, будь то нового або вже наявного — процедура досить складна, і вимагає великої уваги та компетенції у вирішенні таких питань. Варто відразу зазначити, що транспортування такого вантажу необхідно виконувати строго по вказівкам виробників, щоб працездатність холодильника залишилася на тому ж рівні.

Перевезення скла
Перевезення скла

Однією з найскладніших процедур перевезення сміливо можна вважати транспортування скла. Обумовлено це тим, що скло — один з найбільш крихких вантажів, який може знадобитися перевезти людині. У такій ситуації вкрай необхідно звертатися до фахівців транспортної компанії, такої як NOSHA, щоб убезпечити себе та в цілості перевезти вантаж. Професійні вантажники впораються з таким завданням найкраще.

Перевезення піаніно: принципи та рекомендації
Перевезення піаніно: принципи та рекомендації

Такий музичний інструмент, як фортепіано, є одним з найскладніших в переміщенні, оскільки є одночасно важким, габаритним, але і крихким. Справність його подальшої роботи залежить від цілісності конструкції та відсутність внутрішніх пошкоджень після перевезення. Тому, транспортуванням займатися потрібно дуже обережно.

Перевезення автомобіля 2021
Перевезення автомобіля 2021

Автомобіль — це великі транспортні можливості, зручність та комфорт. При наявності власного авто, ви можете подорожувати на близькі й далекі відстані без проблем, швидко доїжджати на роботу та різні заходи, виїжджати коли та куди заманеться. Очевидно, що і ринок авто досить великий, і дає можливість широкого вибору для покупки по всій країні. Саме на цьому етапі варто задуматися про правильне, зручне, а головне — вигідне транспортування автомобіля.

Перевезення пральної машини
Перевезення пральної машини

Вперше перевезення пральної машини зазвичай здійснюється в момент її придбання. Але турбуватися за безпеку майна в цьому випадку не доводиться — при купівлі та доставці побутова техніка завжди надійно упакована, тому їй не страшні ніякі пошкодження в процесі перевезення.

Звичайно ж, при самостійному перевезенні пральної машини, що була у використанні, все йде набагато складніше, так як забезпечувати її збереження та безпечне перевезення доведеться вам.